NÁKUPNÝ KOŠÍK0

Témy

Spýtajte sa odborníka


oslabena-imunita

Dobry den. Chcem Vas poprosit o vysvetlenie malicka bude mat rok a pol brali nam imunitu a mame hypoglob.Iga nizka aktivacia T-ly,znizene B-Ly a cytotoxicke T-ly,zvysene celkove a pomocne T-ly.Mame aj atop ekzem a pozit krv na banan. Zatial sme boli chori raz a brali sme ATB . Zlepsi sa malej imunita? podavam jej probiotika actimel.Dakujem za radu.

Pani Labudová! Probiotické potraviny sú zdravé potraviny, ale nemožno im prisudzovať liečebný účinok. Preto ak chcete imunitu dcérky efektívne posilniť, skúste to formou kvalitných výživových doplnkov na posilnenie imunity – napríklad aj probiotiká Infants Dophilus Plus v dávke 1x denne 0,5gramu prášku s jedlom.

 

Probiotiká nemajú okamžitý efekt, ale upravujú funkciu imunitného systému postupne pri dlhodobom užívaní a sú pre telo prirodzené (telo si zoberie len takú dávku probiotík, ktoré zúžitkuje, zbytok sa vylúči v stolici, takže nehrozí predávkovanie).

 

Pomáhajú aj prípravky s echinaceou, oligosacharidmi, alebo beta-glukán.

Na našej webovej stránke používame rôzne súbory cookies za účelom zabezpečenia jej ľahšieho používania a vyhodnocovania. Viac o používaných súboroch cookies a možnostiach ich deaktivácie sa dozviete v našej Ochrane osobných údajov