NÁKUPNÝ KOŠÍK0

Témy

Spýtajte sa odborníka


07-03-2011 Janka Poláková

Znížená imunita u dieťaťa

testy

Posim o radu,nakolko som už zúfala.Moja dcéra Lenka je stale chorá,tahá sa to už 5 rokov,odkedy jej operovali slepe črevo .Mala zistene aj zapaly po tenkom čreve,ale pričiny sa nezistovali až po dvoch rokov sa zistila alergia na kravke mlieko(laktoza a oslabila sa jej imunita.Prekonala tiež boleriozu,mononukleozu,plucne chlamydie,vybrane krčne mandle,teraz alergia na travy a roztoče,neustale zapaly hornych dychacich ciest a priedušiek,asi tri dni je bez teploty ay potom dva až tri tyždne má do 39.Do školy už tti roky chodi asi tak mesiac za pol roka.

Už som s nou bola aj na biorezonancii,kde jej bolzisteny adenovirus,škrkavky a hlisty v plucach av prieduškach,poškodena slezina a pankreas od stalych antibiotik,tenke črevo,močovy mechur,matternica,zač.cukrovka.

Poradte,čo mam robiť,je sledovana aj nya imunoalergickom oddeleni v bratislave,naposledy ma napisane pokles IgA a podtriedy IgG1,recid.respir.infekcie,alerg.rhinitída a bronchialna hyperaktivita,uživa aj rupafin,nasonex,singulair,formoterol.imunor.ale z alrgie nemožu byt stale teploty a naša lekarka už nevie z čoho a čo s nou,lebo už douživala tretiu davku antibiotik a teploty su stale.Poradte mi,som zufala a chcem jej pomoct.

Žiaľ v tejto záležitosti Vám neviem odborne a kvalifikovane pomôcť, bolo by možno vhodné stav skonzultovať ešte s nejakým iným lekárom-imunológom, prípadne iným špecialistom.

 

Obávam sa, že Vaša dcérka má zníženú imunitu. Príčin jej teploty môže byť mnoho. Poprípade skúste osloviť MUDr. Kabátovú z Piešťan, je to detský lekár a gastroenterológ súčasne a skvelý diagnostik (lekár na určovanie dôvodu ochorenia u detí).

Na našej webovej stránke používame rôzne súbory cookies za účelom zabezpečenia jej ľahšieho používania a vyhodnocovania. Viac o používaných súboroch cookies a možnostiach ich deaktivácie sa dozviete v našej Ochrane osobných údajov