NÁKUPNÝ KOŠÍK0

Témy

Spýtajte sa odborníka


travenie

Dobry večer mam problem s malym synom ktory bude mat 4 mesiace.pred 2 mesiacmi sa mu vyhodil ekzem a nato mu zistili že je alergicky na bielkovinu kravskeho mlieka gastroenterologička nam predpisala mliečko na alergiu nutrilon care a tiež aj biogaiu kvapky. uživame to už mesiac ale zmenu na tele nijako nevidim a preto sa chcem spytať či mu nemam kupialebo asi oboje sa uživať ť infants dophilus lebo som sa dočitala že tie pomahaju aj pri atop.ekzemoch.alebo oboje sa uživať nesmu?aj biogaia a infants dophilus.vdaka zaodpoved ADELA

Čo sa týka probiotík je hlavne dôležité si zvoliť kvalitný prípravok. Osobne si myslím, že užívaním oboch prípravkov raz denne vo väčšom odstupe od užitia dieťatku neuškodíte. Ale pravdepodobne ak zaberú jedny alebo druhé, nebudete vedieť ktoré pomohli. Je tiež dôležité ich podávať dostatočne dlho. Účinok probiotík pri hnačke je badateľný do niekoľkých dní, ak však ide o úpravu lipidového filmu pokožky, trvá to o čosi viac, aj niekoľko týždňov, ba i mesiacov.

 

Ja dôverujem probiotikám DOPHILUS nielen preto, že sú kvalitné a obsahujú súbor rôznych prospešných baktérií, ktoré spolupôsobia pri odstraňovaní zdravotných problémov, čo zvyšuje ich účinok oproti jednozložkovému probiotiku Biogaia. Mám s nimi aj veľmi dobrú osobnú skúsenosť. Sú bez chuti vo forme prášku, ktorý deťatku môžete zamiešať do takého množstva tekutiny alebo jedla, ktoré dieťa jednorázovo skonzumuje alebo vypije.

 

Odporúčam Vám začať s probiotikom INFANTS DOPHILUS PLUS v dávke 1 x denne pol odmerky prášku. Toto probiotikum je koncentrovanejšie, zložením je nielenže prispôsobené podmienkam v črievkach Vášho synčeka (ktoré sú iné ako u dospelého človeka), ale rešpektuje aj individuálne potreby jeho telíčka v závislosti od zdravotného problému, ktorému práve čelí – teda ekzému. Tomuto je prispôsobené zloženie probiotika vhodným výberom baktérií do prípravku a probiotiká DOPHIUS sú navyše bez lepku, cukru i laktózy. Na našej stránke si môžete prečítať viac informácií o baktériách, ktoré sa v prípravku nachádzajú a preukázateľných účinkoch, ktoré na organizmus majú. Kliknite si na sekciu Dophilus, podkapitola Baktérie v prípravkoch Dophilus a prečítajte si viac.

 

Ak problémy ustúpia a s probiotikami Dophilus budete mať dobrú skúsenosť, môžete dieťatku podávať probiotiká aj preventívne a to probiotikum INFANTS DOPHILUS, ktoré na preventívne užívanie postačuje a jeho balenie je ekonomickejšie. Preventívne užívanie probiotík Dophilus má niekoľko výhod vrátane úpravy trávenia, prevencie vzniku alergií, či podpory obranyschopnosti organizmu. Probiotiká Dophilus sa skladujú v chladničke, zvyšuje sa tak životaschpnosť baktérií, ktoré prinášajú účinok len ak sú živé a v dostatočnom počte dopravené do črievka. Ak sa dieťatku uľaví, nezabudnite nám prispieť do sekcie Poradňa, do rubriky Vaše skúsenosti, môžete tak nasmerovať ľudí s podobnými problémami ako má Váš synček. Prajem skoré uzdravenie!

Na našej webovej stránke používame rôzne súbory cookies za účelom zabezpečenia jej ľahšieho používania a vyhodnocovania. Viac o používaných súboroch cookies a možnostiach ich deaktivácie sa dozviete v našej Ochrane osobných údajov