NÁKUPNÝ KOŠÍK0

Témy

Spýtajte sa odborníka


oslabena-imunita

Dobrý den, chcem sa spytať, tiež ma trapia mikozy, mala som palenie a nešpecificky zapachajuci vytok, predpísal mi Polygynax, beriem ho 2 den a este to neustupilo,mam počkať a vybrať celu liečbu, alebo navštívit gynekologa.Nasadila som si aj probiotika super Dophilus.Dakujem velmi pekne

Dobrý deň Katarína, Neviem, ktoré ochorenie Vás presne trápi, či Vám lekár odobral ster a dal následne na kultiváciu, kde sa potvrdila Candida albicans alebo trpíte na iné infekčné ochorenie ale vag. kapsule Polygynax majú veľký záber účinku, čiže ako liečba je to vhodná voľba určite nedoporučujem liečbu prerušiť.

 

Vaginálne infkcie hlavne keď prejdu do pokročilého štádia sú veľmi nepríjemné až bolestivé a treba aj čas na ich preliečenie. Zväčša prvý náznak zlepšenia prichádza po cca 3 az 4 dňoch od zahájenia liečby vag. tabletami.

 

Samozrejme doporučujem užívat probiotika Super Dophilus v dávkovaní 2 krát denne (Jednu kapsulu rano a druhu podvecer). Pokiaľ príznaky ochorenia po liečbe neodznejú doporučujem si spraviť KANDIDA TEST a následne navštíviť gynekológa.

Na našej webovej stránke používame rôzne súbory cookies za účelom zabezpečenia jej ľahšieho používania a vyhodnocovania. Viac o používaných súboroch cookies a možnostiach ich deaktivácie sa dozviete v našej Ochrane osobných údajov