NÁKUPNÝ KOŠÍK0

Témy

Spýtajte sa odborníka


zive-bakterie

Prajem dobrý deň,mám otázku, môj trojročný syn, má stolicu každý deň, ale nepravidelne má krvičku na toaletnom papieri a na vrchu stolice, dávala som mu dlho Biogaia, ale nebadám zlepšenie, pomohol by mu nejaký váš produkt? prosím poraďte, vďaka.

V prípade, že sa vyskytla krv v stolici je nevyhnutné kontaktovať lekára. Je možné, že sa jedná iba o stolicu s veľmi hustou konzistenciou a preto dochádza k drobným poraneniam pri jej vylučovaní, no napriek tomu treba vylúčiť inú príčinu krvácania z konečníka. Kvalitné probiotiká by Vášmu synčekovi mali uľaviť nielen zriedením črevného obsahu a zmäkčením stolice, ale majú aj protizápalový účinok na drobné ranky, ktoré pri dlhodobo hustej stolici pri vylučovaní vznikajú. Navyše črevo vyživujú.

 

V takomto prípade Vám odporúčam vyskúšať náš koncentrovaný probiotický prípravok pre deti INFANTS DOPHILUS PLUS. Je určený na užívanie pri akútnych a chronických ochoreniach detí. Odporučená dávka je 1-3x denne 0,5 g (jedna priložená odmerka) po jedle. Pre Vášho synčeka by som odporúčala užívať 2x denne do ustúpenia príznakov a ako prevenciu opakovaných problémov preventívne užívať INFANTS DOPHILUS v dávke 1 x denne po jedle (pre dlhodobé užívanie je cenovo výhodnejší a maximálne postačujúci). Ak sa však jedná o zápchu dlhodobého charakteru, určite by som pátrala po príčine. Ak Váš synček zápchu nemá o dôvod viac pátrať prečo sa krv v stolici nachádza!

Na našej webovej stránke používame rôzne súbory cookies za účelom zabezpečenia jej ľahšieho používania a vyhodnocovania. Viac o používaných súboroch cookies a možnostiach ich deaktivácie sa dozviete v našej Ochrane osobných údajov