NÁKUPNÝ KOŠÍK0

Témy

Spýtajte sa odborníka


zive-bakterie

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať, či by ste nám odporučili Infants Dophilus, máme desaťdňové bábätko, a už tri dni nás trápia koliky, ktoré sú stále častejšie, najprv v noci, teraz už aj cez deň.

 

Vyskúšali sme už kvapky proti kolikám, masáže, polohovanie, cvičenie s nožičkami, ale nič nepomáha. Čítala som, že koliky sa budú len zhoršovať, a trvajú zvyčajne do konca tretieho mesiaca alebo aj dlhšie. Dieťa kojím. Ďakujem za odpoveď!

Dobrý deň Petra, áno zväčša koliky hlavne trápia deti do konca tretieho mesiaca alebo až šiesteho mesiaca. U chlapcov môžu trvať dlhšie ako u dievčat. Ako dieťa rastie dozrieva aj jeho tráviaci trakt a vie ľahšie stráviť mlieko, probiotiká DOPHILUS INFANT mu pomôže k tomu aby mlieko ľahšie strávilo a tak predchádzalo kolikám alebo minimálne ich zmiernilo.

 

Vášmu bábätku už môžte podávať probiotíka Dophilus INFANTS doporučujem v dávke menej ako 0,5 g čiže necelú polovičku lyžičky jedenkrát denne, Rozpustite vo vašom mliečku hneď po odstreknutí mlieka aby mlieko malo vašu telovú teplotu a probiotiká sa mohli ľahko rozpustiť.

 

Samozrejme si musíte aj Vy dávať pozor na stravu aby ste sama prijímali potraviny, ktoré viete ľahko stráviť a nenadúvajú. Rozhodne nedoporučujem čaj pre kojace matky alebo čaj proti kolikám lebo tie stav ešte zhoršujú!

 

V nutnom prípade pomôže zavedenie rektálnej trubičky avšak treba pred použitím skonzultovať stav dieťaťa s lekárom ako aj to aby ste dostali inštruktáž ako správne zaviesť rektálnu trubičku. Prajem všetko dobré

Na našej webovej stránke používame rôzne súbory cookies za účelom zabezpečenia jej ľahšieho používania a vyhodnocovania. Viac o používaných súboroch cookies a možnostiach ich deaktivácie sa dozviete v našej Ochrane osobných údajov