NÁKUPNÝ KOŠÍK0

Témy

Spýtajte sa odborníka


testy

Dobry den, prave mi zistili alergiu na proteiny kravskeho mlieka, vajecny zltok a celiakiu, viete mi poradit nejake recepty pre takto postihnutych ludi a kde najdem potraviny vhodne pre tento typ diety?

Od lekara som dostala zoznam latok, ktore nemozem konzumovat, mam pocit, ze nemozem nic a bojim sa cokolvek zjest. Velmi pekne dakujem za Vasu odpoved s pozdravom Mojzesova.

Žiaľ nie som expert na takéto zdravé recepty. Skúste kontaktovať aj združenia celiatikov, nájdete ich v časti Produkty-Testy-Celiatik test-Na koho sa obrátiť. Napríklad Občianske Združenie Celiatikov si každoročne v Modre realizuje aj ukážky pečenia a varenia. Ak sa do združenia zaregistrujete a zaplatíte členský príspevok (ročne je to asi 13 eur), môžete sa zúčastniť rôznych vzdelávacích akcií, pri ktorých zvyčajne býva aj možnosť zakúpiť si potraviny za výhodnejšie ceny ako v potravinách.

Na našej webovej stránke používame rôzne súbory cookies za účelom zabezpečenia jej ľahšieho používania a vyhodnocovania. Viac o používaných súboroch cookies a možnostiach ich deaktivácie sa dozviete v našej Ochrane osobných údajov