NÁKUPNÝ KOŠÍK0

Témy

Spýtajte sa odborníka


testy

Dobry den.mam otazku.uz asi 8.mesiacov mam vodovy vytok bez vone,citim ako pomaly po kvapkach vyteka a nasledne citim strasne svrbenie.po navstevach u gynekologa vsetky vysetrenia negativne,liecba ktoru mi stale predpisuje nepomaha…som bezradna mam 54 rokov tento rok iba 2.razy menstruacia.dakujem za odpoved

Pani Alžbeta, v období menopauzy u žien nastávajú rôzne zmeny súvisiace s meniacou sa aktivitou žeských hormónov. Predpkladám, že Vaše zdravotné problémy súvisia s týmto prechodovým obdobím.

 

Váš gynekológ by preto mal zvoliť vhodnú liečbu. Nakoľko gynekológom nie som, liečba ostáva na Vašom gynekológovi. Pravdou je, že aj mikroflóra vo Vašom tele môže byť narušená a to môže byť príčinou Vašich zdravotných ťažkostí.

 

Vyskúšajte preventívne užívať probiotiká na gynekologické ťažkosti Super Dophilus. Užívajte 2x denne 1 kapsulu spolu s jedlom alebo po jedle minimálne do odoznenia symptómov a pokračujte v prevencii ešte niekoľko mesiacov, kedy už postačuje dávka 1x denne 1 kapsula. Verím, že úprava mikroflóry pomôže čiastočne riešiť Váš problém.

Na našej webovej stránke používame rôzne súbory cookies za účelom zabezpečenia jej ľahšieho používania a vyhodnocovania. Viac o používaných súboroch cookies a možnostiach ich deaktivácie sa dozviete v našej Ochrane osobných údajov