NÁKUPNÝ KOŠÍK0

Témy

Spýtajte sa odborníka


zdravy-zivotny-styl

Dobrý deň,chcela by som radu,já trpím velmi kolísavym krvným tlakom,uživám atacand 8 mg,už si neviem rady.teraz som sa dala objednat kardiologičke na echo srdca,neviem či som sa rozhodla správne od seba.poriadne mi to komplikuje život tento kolísavy tlak.dakujem za radu

Dobrý deň Iveta, Pri diagnóze vysokého krvného tlaku treba brať aj do úvahy Váš vek, váhu a stresové vypätie, čiže ťažko sa robia závery bez týchto vstupných informácií.

 

Niekedy stačí zľaviť pracovné nasadenie alebo zmeniť životosprávu a krvný tlak sa lepšie drží pod kontrolou samozrejme v súčinnosti antihypertenzív (liekov na tlak) .

 

Určite ste spravili správne keď ste vyhľadali odbornú pomoc ako je kardiológ keďže jedine kardiológ môže vykonať všetky potrebné vyšetrenia z ktorých vie vyvodiť výsledky Vášho zdravotného stavu.

Na našej webovej stránke používame rôzne súbory cookies za účelom zabezpečenia jej ľahšieho používania a vyhodnocovania. Viac o používaných súboroch cookies a možnostiach ich deaktivácie sa dozviete v našej Ochrane osobných údajov