NÁKUPNÝ KOŠÍK0

Témy

Spýtajte sa odborníka


oslabena-imunita

Dobrý deň, mám dcéru, ktorá má 5 rokov. Dosť často sa mi zdá zahlienená a z úst jej zapácha. Dnes sme ju zobrali k lekárovi, zobralil jej ster a povedali, že má zväčšené mandle a bolo by ich treba vybrať. Ja však nechcem, aby hneď podstúpila takýto invazívny zákrok a rada by som sa pokúsila o liečbu. Prosím Vás, čo by ste mi pre ňu odporučili. ďakujem

Dobrý deň, chronický zápal mandlí býva mnohokrát závažný problém a hoci nebolí, jeho dhodobá prítomnosť v tele môže napáchať veľké škody.Napríklad kožný výsyp, či chronické ochorenia kĺbov v neskoršom veku.

 

Odstránenie krčných mandlí nie je invazívny zákrok, preto sa ho nemusíte báť. Oveľa nebezpečnejší je dlhodobý skrytý zápal. Ak sa však zákroku napriek tomu obávate, treba riešiť zápal v ústnej dutine.

 

V apríli tohot roku sme na trh uviedli produkt s macximálnym efektom v potláčaní zápalu. Optimun sprej je sprej na aplikáciu do úst, v mnohých prípadoch účinkuje už do 24 hodín. Vyskúšajte ho dcérke podávať 2x denne v dávke 2 vstreky. Ak sa obávate pri podaní dieťaťu vdýchnutiu spreja alebo sa Vám zdá aplikácia zložitá pre 5 ročné dieťa, nastriekajte sprej na lyžičku a podajte dcérke do úst.

 

Ak je problémom Vašej dcérky zápal mandlí, sprej Vám so zápalom pomôže efektívne bojovať. Treba však konzultovať aj s ošetrujúcim lekárom. Sprej je vhodný pre deti od 3 rokov. V predaji však máme do vypredania zásob sprej so staršou etiketou (od 6 rokov), neprekvapte sa preto, sprej je bezpečné používať aj u menších detí.

Na našej webovej stránke používame rôzne súbory cookies za účelom zabezpečenia jej ľahšieho používania a vyhodnocovania. Viac o používaných súboroch cookies a možnostiach ich deaktivácie sa dozviete v našej Ochrane osobných údajov