NÁKUPNÝ KOŠÍK0

Témy

Spýtajte sa odborníka


zive-bakterie

Dobrý deň,

 

veľa som čítala o probiotikách no predsa by som potrebovala poradiť. Pred dvoma mesiacmi som dostala zápal priedušiek a museli mi nasadiť antibiotiká asi po štyroch rokoch. Nakoľko sa liečim na Celiakiu približne tiež štyri roky boli to ATB po dlhom čase. Môj problém je hlavne v tom že držím iba dietu a nikdy som nebrala žiadne vitamíny ani probiotiká a od kedy som prestala brať antibiotika predpísané mám opakované teploty a pravidelne každý druhý týždeň som vypísaná. Možu mi probiotiká výrazne pomôcť s novu nadobudnutím imunity?
Ďakujem za odpoveď

Určite áno. Pre celiatika je dôležité najmä to, aby sa pri užívaní doplnkov výživy – vitamínov, minerálov, probiotík uistil, že sú bezlepkové a neobsahujú žiadne zo zložiek, ktoré sú pre celiatika nevhodné. Pretože i malé množstvá lepku celiatikovi škodia. Probiotiká DOPHILUS sú všetky prirodzene bezlepkové, maltodextrín – pomocná látka, ktorú obsahujú, je kukuričného pôvodu.

 

Dôležité je si hlavne uvedomiť, že podpora imunity je dlhodobý proces a preto ani od kvalitných probiotík nemožno očakávať okamžitý efekt. Je nutné ich za týmto účelom užívať dlhodobo – minimálne 3 mesiace. Probiotiká DOPHILUS sa skladujú v chlade. Pre posilnenie imunity postačuje dávkovanie 1x denne 1 kapsula ideálne po jedle. Z portfólia si môžete vybrať podľa veku alebo konkrétneho ochorenia. Teda pre Vás by som odporúčala si vybrať z probiotík ADULTS DOPHILUS alebo COLON DOPHILUS. Viac si o nich môžete prečítať na našej stránke.

Na našej webovej stránke používame rôzne súbory cookies za účelom zabezpečenia jej ľahšieho používania a vyhodnocovania. Viac o používaných súboroch cookies a možnostiach ich deaktivácie sa dozviete v našej Ochrane osobných údajov