NÁKUPNÝ KOŠÍK0

Témy

Spýtajte sa odborníka


antibiotika-a-probiotika

Dobry den, mam problemy s kvasinkami, pocitujem svrbenie, a pod., som 2 tyzdne po liecbe antibiotik na chripku. V lekarni mi odporucili DOPHILUS WOMEN na vaginalne problemy a kvasinky, avsak na vasej stranke som sa docitala, ze vhodny je SUPER DOPHILUS.Prosim Vas, kedze v mojom pripade sa nejedna o zapal mocovych ciest, ale o vaginalne problemy, mam dalej uzivat WOMEN, bol by to velky problem, mohol by zabrat, resp. nemoze mat nejake vedlajsie ucinky, kedze nemam zapal moc.ciest? Alebo mi odporucate radsej urcite SUPER? Dakujem za Vasu odpoved.

Informácie ste si preštudovali správne. Špecializovaným prípravkom pre podporu liečby kvasinkového ochorenia je SUPER DOPHILUS. WOMEN DOPHILUS Vám iste neuškodí, aj baktérie v tomto prípravku majú iste protizápalové pôsobenie, i keď prípravok SUPER DOPHILUS bol priamo navrhnutý na Váš zdravotný problém, teda kandidózu. Ak ste si zakúpili WOMEN DOPHILUS, doužívajte ho. Do budúcnosti budete vedieť.

 

Navyše Vám odporúčam ak máte skúsenosť s takouto komplikáciou antibiotickej liečby (lebo pravdepodobne trpíte na túto komplikáciu v súvislosti s nedávnym užívaním antibiotík), určite nabudúce užívajte probiotiká už počas antibiotickej liečby a komplikáciám efektívne predídete.

 

Aj farmaceuti sú len ľudia, výživových doplnkov je na trhu mnoho, preto sa nedá predpokladať, že budú mať osobné skúsenosti so všetkými. I keď kvalitné výrobky by poznať mali. Odporúčam Vám sa ešte uistiť, že sa jedná o kvasinkovú infekciu. Na trhu je dostupný KANDIDA TEST na odhalenie kvasinkovej infekcie v prostredí domova. Informácie o ňom nájdete na stránke www.kandidatest.sk. Ak sa infekcia potvrdí, dostupné sú aj antimykotiká neviazané na lekársky predpis (mali by Vás informovať v lekárni).

Na našej webovej stránke používame rôzne súbory cookies za účelom zabezpečenia jej ľahšieho používania a vyhodnocovania. Viac o používaných súboroch cookies a možnostiach ich deaktivácie sa dozviete v našej Ochrane osobných údajov