NÁKUPNÝ KOŠÍK0

Témy

Spýtajte sa odborníka


travenie

Dobrý deň, chcela by som poradiť mám priateľku ktorá trpí oslabenou imunitou doktorka jej povedala že to je zapríčinené z toho že jej nepracujú dobre črevá , stále býva chorá , trpí herpesmi , teraz si upravila jedálny lístok ale myslím si že by jej pomohli probiotiká ale neviem ktoré by boli najlepšie…prosím skúste mi niečo odporúčiť.a ešte ma zaujíma moj syn užíva infant dophilus má 9 mesiacov môžeme to dávať nepretržite či treba nejakú prestávku…teraz to užíva už druhý mesiac a pred tým sme mali pauzu asi 3 mesiace…ešte raz dakujem veri

Vaša priateľka by mohla skúsiť nasledovný postup. Nakoľko neviem koľko má rokov usudzujem, že môže mať niekde medzi 18 a 50. Na naštartovanie imunitného systému a aktívnej regenerácie jej zle pracujúcich čriev by som jej odporučila zakúpiť si prípravok COLON DOPHILUS, ozdravuje črevá a črevnú mikroflóru hneď niekoľkými mechanizmami.

 

Je to koncentrované probiotikum, ktoré naštartuje jej imunitný systém efektívne, najmä prostredníctvom priameho účinku na zdravie čreva. Črevo je najväčší imunitný orgán nášho tela. Predstavuje vstupnú bránu do tela pre mikroorganizmy, vírusy, baktérie, alergény a rôzne škodliviny. Ak je črevo poškodené, táto brána sa stáva otvorená pre vstup práve spomínaných škodlivín, vírusov, baktérií alebo alergénov. .

 

Až toto koncentrovanejšie probiotikum doužíva (podľa intenzity problémov môžete užiť 1-3 x denne 1 kapsulu vždy po jedle), môže preventívne užívať prípravok ADULTS DOPHILUS (postačuje v dávke 1x denne 1 kapsulu po jedle). Užívanie probiotík dlhodobo, teda aj rok, dva a viac, prináša pre telo ako dospelého, tak aj dieťaťa množstvo ďalších výhod. Napríklad otázka imunostimulácie (teda posilnenia imunitného systému) je dlhodobý proces, teda netrvá určite menej ako tri mesiace. Probiotiká DOPHILUS pri dlhodobom užívaní tiež zlepšujú strebávanie živín, vitamínov a minerálov črevom. Ale opäť, nie je to otázka pár dní. A majú množstvo iných priaznivých účinkov na zdravie, o ktorých si môžete prečítať na našej stránke. Prestávky v užívaní nie sú nutné ak neprekračujete maximálne odporučené denné dávky. Všetkého,aj toho prospešného, treba s mierou.
Veď aj my sa snažíme o dosiahnutie rovnováhy v mikrobiálnom osídlení tráviaceho traktu.

Na našej webovej stránke používame rôzne súbory cookies za účelom zabezpečenia jej ľahšieho používania a vyhodnocovania. Viac o používaných súboroch cookies a možnostiach ich deaktivácie sa dozviete v našej Ochrane osobných údajov