NÁKUPNÝ KOŠÍK0

Témy

Spýtajte sa odborníka


oslabena-imunita

Dobrý deň, 5. ročná dcéra sa už mesiac sťažuje, že cíti, akoby mala mokré nohavičky, veľmi zriedka sa stalo, že sa vrátila na wc cvrknúť si, nesťažuje sa na pálenie, štípanie pri močení, nechodí často cikať. Nie je vidieť vonkajšie podráždenie, začervenanie. Bol jej vyšetrený moč, negatívny, ale je nesvoja, necíti sa dobre. chcem sa spýtať, či by som mohla vyskúšať OPTIMUN sprej aj lokálne, prípadne, čo odporúčate.

Dobrý deň.

Sprej Optimun môžete kľudne použiť, je určený na posilnenie lokálnej slizničnej imunity. Práve túto imunitu je vhodné stimulovať v prípade, že má vaša dcérka nejakú infekciu – v jej veku zrejme bakteriálnu, s menšou pravdepodobnosťou mykotickú. Streknite jej 4x denne po 2 streky lokálne na genitálnu oblasť, nechajte chvíľku zaschnúť. Po 2-3 dňoch by ste mohla spozorovať ústup ťažkostí. Ak nie, vyhľadajte detského gynekológa.
Pekné sviatky prajem.

S pozdravom,

PharmDr. Katarína Pacigová

Na našej webovej stránke používame rôzne súbory cookies za účelom zabezpečenia jej ľahšieho používania a vyhodnocovania. Viac o používaných súboroch cookies a možnostiach ich deaktivácie sa dozviete v našej Ochrane osobných údajov