NÁKUPNÝ KOŠÍK0

Témy

Spýtajte sa odborníka


testy

Dobrý deň…Približne rok mávam problémi, ktoré sa mi často opakujú..bolesti a pálenie pri močení a tiež bolesti v podbrušku, ale aj pri pohlavnom styku…už som prestala užívať aj antikoncepciu..bola som liečená rôznymi vaginálnymi tabletkami proti infekciám, ale aj proti kvasinkám..ale stále sa mi to vracia…môže byť príčnou aj partner?? ako sa má liečiť on aj ja?? a môže to mať nejaké následky na budúce otehotnenie??prosím Vás o radu a vopred dakujem…

Pani Lenka! Opakovaná infekcia celkom iste môže byť spôsobená aj tým, že partner príznaky nepociťuje, avšak môže byť zdrojom infekcie. Ak nie je preliečený súčasne s Vami, problémy sa Vám môžu neustále navracať, prenos súvisí s pohlavným stykom. V súčasnosti ho môžete celkom jednoducho otestovať na prítomnosť zvýšeného množstva baktérií či kvasiniek v moči.

 

Na trhu je od začiatku mesiaca novinka URINFEKT TEST, test na odhalenie infekcie v močových cestách. Ak má Váš partner zvýšené množstvo baktérií v moči a výsledok testu bude pozitívny, je namieste skontaktovať lekára a konzultovať liečbu, aby ste sa vyhli ďalším zdravotným komplikáciám.

 

Výbornou prevenciou voči opakovaným infekciám gynekologického, či priamo kvasinkového charakteru je užívanie špecializovaných probiotík SUPER DOPHILUS. Prispievajú k vytvoreniu prirodzenej ochrannej bariéry voči patogénnym baktériám, zabraňujú ich usídleniu vo Vašom organizme, ako aj ich množeniu a šíreniu sa infekcie.

Na našej webovej stránke používame rôzne súbory cookies za účelom zabezpečenia jej ľahšieho používania a vyhodnocovania. Viac o používaných súboroch cookies a možnostiach ich deaktivácie sa dozviete v našej Ochrane osobných údajov