NÁKUPNÝ KOŠÍK0

Témy

Spýtajte sa odborníka


travenie

Dobry den
Chcem sa spytat, mam 6 ročnu dceru, ktorá trpí na celiakiu a laktózovú intoleranciu. Ktory produkt by bol pre nu najvhodnejší.
Ďakujem

Vážená pani Gabriela!
Všetky probiotiká DOPHILUS sú vhodné pre celiatikov, preto je nutné zvážiť či Vaša dcérka trpí na akútne komplikácie celiakie, akou je napríklad laktózová intolerancia, ale aj mnohé iné. Ak má závažné gastrointestinálne príznaky, akútny nedostatok niektorých vitamínov, či zlú črevnú biopsiu, odporúčam Vám užívať COLON DOPHILUS (probiotikum účinné najmä pri ochoreniach čriev).

 

Ak máte ľudovo povedané „ochorenie pod kontrolou“ a dcérke chcete probiotiká podávať dlhodobo z preventívneho hľadiska, odporúčam Vám siahnuť po probiotiku CHILDREN DOPHILUS. Toto probotikum kopíruje potreby mikroflóry charakteristické pre dieťa jej veku.

 

Pretože je známe, že i mikroflóra čriev sa s vekom vyvíja a mení.Všetky probiotiká DOPHILUS odporúčame užívať po jedle, alebo počas jedla, zabezpečíte tak lepšie prežitie baktérií pri prechode tráviacim traktom až na miesto pôsobenia, čiže v čreve.

Na našej webovej stránke používame rôzne súbory cookies za účelom zabezpečenia jej ľahšieho používania a vyhodnocovania. Viac o používaných súboroch cookies a možnostiach ich deaktivácie sa dozviete v našej Ochrane osobných údajov