NÁKUPNÝ KOŠÍK0

Témy

Spýtajte sa odborníka


antibiotika-a-probiotika

Dobry den, chcem sa spytat ake probiotikum by som mala podavat svojmu 3 rocnemu syncekovi ktoremu predpsali antibiotika Dalacin C. Je lepsi Infant Dophilus Plus alebo staci infant dophilus? Ako casto ich ma brat a v akom case po poziti antibiotik aby mu co najviac pomohli. Velmi pekne dakujem.

Dobrý deň! Ak si na stránke monsea.sk kliknete na jednotlivý produkt, napríklad Infants Dophilus a zadáte aké antibiotikum synček užíva, dočítate sa ako zvoliť správny režim podávania antibiotík. Citlivosť našich produktov sme testovali na farmaceutickej fakulte v Bratislave. Ak antibiotikum v zozname nenájdete (citlivosť na dané antibiotikum nebola testovaná), je potrebné dodržať 2 hodinový odstup od užívania antibiotika. V tomto prípade môžete probiotiká užívať súčasne s probiotikom Dalacin C (aj probiotikum Infants Dophilus aj probiotikum Infants Dophilus Plus). Probiotikum Infants Dophilus Plus by som aplikovala ak dieťatko trpí na zníženú imunitu, alebo ak je preliečované antibiotikami opakovane. Osobne by som si zvolila probiotikum Infants Dophilus a aplikovala ho 2-3x denne počas užívania antibiotík, 1x denne po doužívaní antibiotík.

Na našej webovej stránke používame rôzne súbory cookies za účelom zabezpečenia jej ľahšieho používania a vyhodnocovania. Viac o používaných súboroch cookies a možnostiach ich deaktivácie sa dozviete v našej Ochrane osobných údajov