NÁKUPNÝ KOŠÍK0

Témy

Spýtajte sa odborníka


zive-bakterie

Dobrý deň, môj 4 ročný syn dobral už 2 antibiotiká a stále nezaberajú. Predtým sa z choroby dostal rýchlo, ale teraz asi doktor netrafil lieky. Prečo mi doktor nechce predpísať ďalšie antibiotiká?

Dobrý deň Katka, zbytočné užívanie antibiotík, spôsobuje narastajúcu rezistenciu baktérií, čo vedie k dlhšej dobe liečenia a opätovnému podávaniu ďalších liekov. To vedie k vzniku rezistentných baktérií, spôsobujúce ochorenia, ktoré v budúcnosti už nebudeme môcť vyliečiť. Vo vašom záujme je rešpektovať rady lekára. Predsa len sa vyznajú v problematike lepšie. Pre rýchlejšie naštartovanie imunitného systému, skrátenie doby liečby odporúčam vyskúšať probiotikum Infants Dophilus PLUS. Počas antibiotickej liečby užívať 3 x denne 0,5 g, po ukončení liečby užívať 1krát denne minimálne 14 dní.

Na našej webovej stránke používame rôzne súbory cookies za účelom zabezpečenia jej ľahšieho používania a vyhodnocovania. Viac o používaných súboroch cookies a možnostiach ich deaktivácie sa dozviete v našej Ochrane osobných údajov