NÁKUPNÝ KOŠÍK0

Témy

Spýtajte sa odborníka


zdravie-zeny

Kvasinky mám asi každý druhý mesiac sprevádzane výtokmi a strašným svrbením a pálenim. Lekár mi predpisuje stále to isté . Tento problém mám už rok a pol a myslela som si, že mi lekár zmení liečbu alebo bude tomu prikladať aspoň viac dôležitosti.

 

S manželom sa pokúšame o druhé dieťa a nejak sa nám to nedarí. Bojím sa, že časté kvasinky spôsobia, že už nebudem môcť mať deti, lebo som počula, že časté kvasinky majú nepriaznivý vplyv na krčok maternice. ďakujem.

Skúšali ste preventívne užívať probiotiká na podporu liečby kvasinkových infekcií, napríklad Super Dophilus?

 

Dodržiavate protikvasinkový režim (diéta bez nadmerného príjmu cukrov, či korenín, bavlnené spodné prádlo, používanie intímnych gélov na osobnú gynienu, či neodstraňovať chĺpky z intímnych partií v okolí pyskov)?

 

Kvasinky by nemali spôsobiť, že nebudete môcť mať deti, avšak stále sa opakujúce infekcie sú problémom. Bol súčasne s Vami preliečený aj partner? Ak nie je možné, že nemá príznaky ochorenia, ale pri sexe na Vás infekciu opakovane prenáša. Otestujte ho pomocou Urinfekt testu. Zistíte tak, či sa v jeho moči nenachádza vyššie množstvo baktérií či kvasiniek.

Na našej webovej stránke používame rôzne súbory cookies za účelom zabezpečenia jej ľahšieho používania a vyhodnocovania. Viac o používaných súboroch cookies a možnostiach ich deaktivácie sa dozviete v našej Ochrane osobných údajov