NÁKUPNÝ KOŠÍK0

Témy

Spýtajte sa odborníka


zive-bakterie

Dobrý deň! Máme 7mesačného kojenca,moja manželka má čoraz viackrát žľčníkové krče.Mala by ísť na operáciu.Vaše probiotiká jej by pomohli,aby sme sa polepšili ten žľčník.Prosíme Vás ,aby ste nám poradili čo najlepšie s ohľadom na tieto veci,Dˇakujeme.

Dobrý deň pán Gabriel, bohužiaľ neviem o žiadnych štúdiách, ktoré by preukazovali priaznivý efekt pri problémoch so žlčníkom. Probiotiká pomáhajú pri problémoch s trávením, napríklad nafukovanie, hnačka, zápcha.Vaša manželka by mala vyhľadať lekára.

 

Chápem Vaše obavy, manželka zrejme kojí, bude problém nájsť liek, ktorý by neprechádzal do mliečka a neškodil tak dieťatku. Homeopatické lieky však sú bezpečné aj pre tehotné a dojčiace ženy. Medzi dôležité homeopatické lieky pri ochoreniach pečene a žlčníka patria: Chelidonium, Carduus marianus, Bryonia, Phosphorus, Lycopodium, Magnesium muriaticum, Nux vomca, Mercurius solubilis, China, Taraxacum a mnohé ďalšie.

 

Prípadne sa používajú čajové bylinné zmesi. Mnohé však nie sú vhodné pre dojčiace ženy, pretože látky z rastlín prechádzajú do mlieka a buď môžu dieťa alergizovať, alebo napríklad znižovať tvorbu mlieka a podobne. Informujte sa preto u svojho lekárnika alebo priamo u lekára.

Na našej webovej stránke používame rôzne súbory cookies za účelom zabezpečenia jej ľahšieho používania a vyhodnocovania. Viac o používaných súboroch cookies a možnostiach ich deaktivácie sa dozviete v našej Ochrane osobných údajov