NÁKUPNÝ KOŠÍK0

Témy

Spýtajte sa odborníka


27-12-2010 Maria Sevcikova

Bolesti chrbta po mastnom jedle

testy

Vazena lekarnicka,moje problem su naledovne:ked zjem razny chlieb,alebo pecivoz bielej muky mo0ja bolest zacina v jamke medi prsiami a ide do chrbta a potom nastanu take tlaky , hlavne na lavej strane pod prsnikom a ide to skor nahor ako dole. bolest je uzasna a ked vsetko vyvracam tak potom za hodinku mi je dobre.naposledy som si urobila halusky so slaninkou a tvarohom myslela som , ze umriem.

mam 62 rokov nikdy som nemala taketo problemy a nemozem vysmazane/co vie , ze nie je dobre / . bola som na sono, zlcnika pecen vraj v poriadku,kolnoskopia v poriadku,mala som gastro na zaludok /kameru neviem presne ako sa to odborne povie/ na zaludku nic nenasli.jest mi chuti a nechudnem co su priznaky celiak.

Budem vam velmi vdacna ak mi pomozete najst diagnozu.Tabletky neberiem ziadne ani nechcem.zacala som brat B 12 ,omega 3 a 6, a vitaminy.vodu pijem denne 1,5 litra Dakujem za vas cas straveny mojou otazkou, dufam , ze mi nieco poradite. s pozdravom Maria

Pani Ševčíková! Ťažko povedať o čo sa môže jednať. Môže sa jednať aj o pocit nafúknutého brucha, veľmi často naň trpia ženy po prechode. Súvisí to so spomalenými metabolickými pochodmi (pomalšie Vám trávi). Halušky so slaninkou pre Vás môžu byť indikáciou, že nemôžete buď mastné, alebo mliečne výrobky. Diagnózu však musí potvrdiť jedine lekár – špecialista, teda gastroenterológ.

Na našej webovej stránke používame rôzne súbory cookies za účelom zabezpečenia jej ľahšieho používania a vyhodnocovania. Viac o používaných súboroch cookies a možnostiach ich deaktivácie sa dozviete v našej Ochrane osobných údajov