NÁKUPNÝ KOŠÍK0

Témy

Spýtajte sa odborníka


testy

Dobrý deň. Ešte minulý rok v auguste som prvý krát v živote dostala kvasinky, pretože som sa kúpala v bazéne s príliš prechlórovanou vodou, ktorá mi zničila moju mikroflóru pošvy (ako mi povedal gynekológ).

 

Mala som zvyčajné príznaky ako je pálenie, svrbenie, bolesť pri močení, výtok, atď. Bola som preliečená tabletkami aj krémom. Odvtedy som tieto príznaky nemala, ale jediná a veľmi nepríjemná vec, ktorá mi po kvasinkách zostala je – bolesť pri sexe, konkrétne vtedy, keď partner vniká dovnútra.

 

Žiadne iné príznaky ma netrápia, „iba“ bolesť pri sexe. Veľmi nám to znepríjemňuje sexuálny život. Problém pretrváva nepretržite od augusta 2010 a ako tu iné mnohé ženy píšu – AJ JA SOM ZÚFALÁ :/. Gynekológ mi robil kultivačný výter 2krát a vždy mi povedal, že tam nič nemám a všetko je v naprostom poriadku. Ale bolesť pri sexe pociťujem vždy a dosť. Prosím Vás o radu,za ktorú som veľmi vďačná. Vďaka

Ospravedlňujem sa za neskoršiu odpoveď. Váš problém ste už medzičasom iste vyriešila.Vaginálna infekcia sa môže rozšíriť aj na infekciu močového traktu, to je jeden z dôvodov prečo je nutné ju odhaliť a liečiť včas. Výtok aký popisujete, je naozaj charakteristický pre kvasinkovú infekciu. Ak je však jeho farba iná ako biela, je namieste sa zamyslieť nad možnosťou, že sa môže jednať o zmiešanú infekciu – bakteriálnu a kvasinkovú.

 

Lepšie Vám však poradí Váš gynekológ.Príznaky gynekologických problémov sa na seba veľmi podobajú, preto je nutné, aby ste sa pred nasadením liečby vždy otestovali.

Na našej webovej stránke používame rôzne súbory cookies za účelom zabezpečenia jej ľahšieho používania a vyhodnocovania. Viac o používaných súboroch cookies a možnostiach ich deaktivácie sa dozviete v našej Ochrane osobných údajov