NÁKUPNÝ KOŠÍK0

Témy

Spýtajte sa odborníka


antibiotika-a-probiotika

Existujú gynekologické probiotiká ale nie vaginálne? Ak áno ako sa volajú? Ja mám veľmi oslabenú imunitu, taktiež strašne citlivú sliznicu v pošve, brala som veľa antibiotík a myslím si že je to kvôli. Vedeli by ste mi prosím poradiť

Probiotiká Super Dophilus sú určené presne na Váš problém a podávajú sa orálne, čiže ústne. V čase zdravotných problémov ich môžete užívať 2 až 3x denne, preventívne na predchádzanie návratu komplikácii postačuje probiotiká užívať 1x denne 1 kapsulu po jedle.

 

Probiotiká Super Dophilus môže užívať aj Váš partner. Hoci partner často príznaky infekcie nepociťuje, niekedy je zdrojom prenosu infekcie, pri nechránenom pohlavnom styku. Preto sa Vám infekcia po preliečení môže opätovne vracať. Otestujte ho na zvýšené množstvo baktérií v moči prostredníctvom Urinfekt testu dostupného v lekárni.

 

Pre sledovanie Vášho zdravotného stavu existuje zasa Kandida test na zistenie kvasinkovej infekcie, stojí len 5,70 a vy sa viete kedykoľvek sama otestovať, či opäť trpíte na Váš problém a či siahnuť po dostupnej liečbe. Viac sa o produktoch dozviete na www.monsea.sk v sekcii Produkty-Testy.

Na našej webovej stránke používame rôzne súbory cookies za účelom zabezpečenia jej ľahšieho používania a vyhodnocovania. Viac o používaných súboroch cookies a možnostiach ich deaktivácie sa dozviete v našej Ochrane osobných údajov