NÁKUPNÝ KOŠÍK0

Témy

Spýtajte sa odborníka


15-11-2017 Michaela

Afty

oslabena-imunita

Dobry den, chcela by som vas poprosit o radu. Mojej dcerke (rok a sedem mesiacov) sa objavili v pusinke afty a mam taky pocit, ze sa jej vyhodil aj herpes nad perou. Ktory produkt by ste mi odporucili? V akych davkach jej ho mam podavat? A ako dlho jej mozem podavat vase probiotika? Dakujem za radu.
Prijemny den prajem.
S pozdravom
Michaela

Dobrý deň pani Michaela,

Pre Vašu dcérku odporúčam na podporu imunity DOFI-PLUS INFANTS ULTRA v dávke 1g denne: Táto dávka sa dá podať jednorázovo rozpustením vo vode, čaj, mlieko a v takom množstve čo Vaša dcérka jednorázovo vypije. Prášok je veľmi dobre rozpustný a je bez chuti. Daná dávka sa dá rozdeliť aj do dvoch denných dávok napr. ráno a večer. K baleniu je priložená odmerka kde je ryska pre 0,5 g alebo plná odmerka je na dávku 1g.
DOFI-PLUS INFANTS ULTRA je probiotikum s vylepšenou receptúrou oproti nášmu pôvodnému produktu INFANTS Dophilus.
Daný produkt sa dá používať dlhodobejšie 6 mesiacov. Minimálne pre posilnenie imunity by mala užívať prípravok aspoň mesiac.

S pozdravom,

PharmDr. Juraj Fecsu, MSc.

Na našej webovej stránke používame rôzne súbory cookies za účelom zabezpečenia jej ľahšieho používania a vyhodnocovania. Viac o používaných súboroch cookies a možnostiach ich deaktivácie sa dozviete v našej Ochrane osobných údajov