NÁKUPNÝ KOŠÍK0

Blog - Alergia

14-04-2015

Zmiernenie príznakov alergie? S nosovým sprejom Allerhin na počkanie!

Hľadáte možnosti, ako bojovať s nepríjemnými príznakmi peľovej alergie? Zoznámte sa so špecialistom na ich zmierňovanie – nosovým sprejom Allerhin. Je to zdravotnícka pomôcka, ktorá je v lekárňach dostupná bez lekárskeho predpisu.

Kedy ho použiť?

Použitie Allerhinu spadá do kategórie symptomatickej liečby alergickej nádchy. To znamená, že zmierňuje jej príznaky. Má podporný charakter, ktorý môžete využiť na najexponovanejšie obdobie peľovej sezóny. Vďaka šetrnému zloženiu prípravku nie je problémom ani jeho dlhodobejšie užívanie.

Pri používaní nosového spreja Allerhin treba mať na mysli, že sám o sebe nemá protialergický účinok. Prináša rýchlu a účinnú úľavu od prejavov alergickej nádchy. Ak sa rozhodnete, že Allerhinom podporíte liečbu vašej alergie, nezabudnite sa poradiť so svojím lekárom.

Ako funguje?

Nosový sprej Allerhin vytvorí na nosovej sliznici nepriepustnú bariéru, tenkú vrstvičku, ktorá zabraňuje vstupu peľov, roztočov a iných alergénov cez nos do tela. Tento ochranný film chráni vaše membrány nosových slizníc pred namáhaním, ktoré spôsobuje zápalové reakcie, a tým prispieva k redukcii príznakov alergie.

Produkt je kombináciou viacerých látok. Najzaujímavejšia z nich je unikátna molekula AMINO-PROTECT. Ide o derivát aminokyseliny, ktorý upravuje povrchovú štruktúru a zlepšuje bariérovú funkciu nosovej sliznice. V prítomnosti vody tvorí AMINO-PROTECT stabilný komplex s ochrannou funkciou.

Výhody užívania nosového spreja Allerhin

Pri nosových sprejoch sa vo všeobecnosti často stretávame s návykovosťou a inými nežiaducimi účinkami. Zdravotnícka pomôcka Allerhin je z tohto pohľadu ideálny doplnok liečby peľovej alergie. Je to prírodný produkt, ktorý účinkuje prakticky okamžite. Nevyvoláva návyk a doteraz neboli zistené žiadne nežiaduce účinky. Aplikuje sa jednoducho – stačia jeden až dva streky do každej nosovej dierky.

Podobné články

Máte alergiu a plánujete dieťa? Pripravte pre neho vhodné prostredie
Alergia: dôkaz oslabenej imunity
Senná nádcha, čo s ňou?
Prvé jarné alergie sú tu
Poznáte hrozby neliečených alergií?

Na našej webovej stránke používame rôzne súbory cookies za účelom zabezpečenia jej ľahšieho používania a vyhodnocovania. Viac o používaných súboroch cookies a možnostiach ich deaktivácie sa dozviete v našej Ochrane osobných údajov