NÁKUPNÝ KOŠÍK0

Blog - Nezaradené

10-03-2015

Osvedčené tipy na reštart imunity

Obdobie medzi úplným odchodom zimy a príchodom jari každoročne spestruje chrípkové obdobie. Ak nechcete preležať týždeň s nepríjemnými prejavmi tohto ochorenia, možno vás budú zaujímať osvedčené posilňovače imunity.

Hýbte sa!

Po zime sa mnohým z nás nechce ani pohnúť. Premôžte sa. Už polhodinka chôdze denne zvyšuje hladinu buniek imunitného systému. Pravidelnými prechádzkami telo systematicky posilníte a s infekciami bude bojovať ľahšie.

Dajte si probio

Jete potraviny s probiotickými kultúrami? Začnite. Je to zaručená vzpruha imunity. Základom zdravia je totiž črevný trakt osídlený prospešnými baktériami. Pri najbližšom nákupe v potravinách preto nezabudnite na kyslomliečne výrobky, kyslú kapustu, ovocie a zeleninu.

Stopnite prísun sladkostí

Už 100 gramov cukru dokáže znížiť schopnosť bielych krviniek chrániť telo pred infekciami. Tento stav pretrváva aj niekoľko hodín po konzumácii sladkostí. Asi už netreba nič dodávať. Menej cukru rovná sa vyššia odolnosť.

Vyspite sa do ružova

Spánok vás posilní na duši, na tele aj na imunite. Hlavne vtedy, keď sa naň uložíte aspoň na 7 až 8 hodín bez predošlého alkoholu, kofeínu a namáhavého fyzického výkonu.

Naučte imunitný systém správne fungovať

Ak vás napriek všetkým snahám obranyschopnosť neustále zrádza, treba použiť silnejšiu podporu na správne fungovanie imunitného systému. PRP proteíny.
PRP proteíny sú špeciálne bielkoviny, ktoré dokážu vysielať signály k bunkám imunitného systému, aby vykonávali svoju funkciu správne. Optimálne tak regulujú vaše obranné reakcie podľa potreby. Pôsobia oveľa rýchlejšie ako iné molekuly stimulujúce aktivitu imunitného systému (napr. echinacea, hliva ustricová, betaglukán, aloe vera, oligosacharidy, rôzne multivitamíny, megadávky vitamínu C či zinku).

Patentovaný komplex s viac ako 80 druhmi PRP proteínov nájdete životabudiči imunity: v Optimun spreji. Jeho účinok je mimoriadne rýchly vďaka sprejovej forme. Stačí si ho nastriekať pod jazyk. Vstrebávanie PRP proteínov cez ústnu sliznicu je veľmi rýchle a zaručuje prienik PRP proteínov priamo do krvného obehu. U mnohých pacientov sa účinok Optimun spreja prejaví už do 24 hodín. Účinky PRP proteínov boli preukázané mnohými klinickými štúdiami.

Nie je možné pridávať komentáre.

Podobné články

Nezabúdajme ani na deti
Číha aj na vás kandidóza?
Kde je zdravá imunita, tam je dobrá nálada
Skontroluj si Éčka
Vitamín C – najsilnejší bojovník s chrípkou

Na našej webovej stránke používame rôzne súbory cookies za účelom zabezpečenia jej ľahšieho používania a vyhodnocovania. Viac o používaných súboroch cookies a možnostiach ich deaktivácie sa dozviete v našej Ochrane osobných údajov