NÁKUPNÝ KOŠÍK0

Blog - Nezaradené

23-12-2014

Byť zdraví, je najkrajší darček na Vianoce

Vianoce klopú za dverami a všetci rozmýšľame nad tým, akými darčekmi obdarujeme svojich blízkych a čo objavíme pod tým naším stromčekom. Hmotné darčeky potešia, no nemali by sme zabúdať aj na iné veci. Napríklad na zdravie, bez neho si Vianoce neužijeme tak, ako by sme chceli.

Bohužiaľ, skoro každý z nás už riešil alebo rieši nejaký ten zdravotný problém. A dobre vieme, že nie je jednoduché sa zdravotných problémov zbaviť. Neustále konzumovanie tabletiek nám síce poskytne úľavu, no problém nemusí vyriešiť. Skúste sa teda poobhliadnuť po niečom inom. Na Vianoce by sme si mali pomáhať, preto darujte svojim blízkym namiesto hlúpostí niečo pre ich zdravie.

Ak patríte medzi tých, ktorí kupujú vianočné darčeky na poslednú chvíľu alebo sa len neviete rozhodnúť, nemajte obavy, máme pre vás niekoľko tipov.

1. S probiotikami Dophilus vám vytrávi lepšie

Zachráňte niekoho od tráviacich ťažkostí a darujte mu probiotiká Adults Dophilus. Obsahujú ideálnu kombináciu prospešných baktérií, ktoré odstraňujú zápchu, pocit nafúknutého brucha a zlepšujú trávenie. S nimi vám bude na Vianoce chutiť.

2. Oslabenú imunitu postavíte na nohy s Optimun sprejom

Trápia vás alebo vaše deti choroby, ktoré sa často opakujú? Vaša imunita by potrebovala dostať druhý dych. S tým vám dokáže pomôcť Optimun sprej, ktorý obsahuje prospešné PRP proteíny. A verte, že sa mu to podarí za krátku dobu. Účinkuje totiž do 24 hodín. Jeho sladká vanilková príchuť rýchlo priláka pozornosť vašich malých ratolestí.

3. Aj diabetik si môže dopriať sladké Vianoce

K Vianociam jednoznačne patria aj sladké dobroty. Pre tých, ktorí majú zdravotné problémy, sú diabetici alebo chcú žiť zdravšie, je vhodné prírodné sladidlo Steviar. Nemá žiadne kalórie a koláčiky s ním chutia výborne.

4. Darček pre budúce mamičky

Počas tehotenstva potrebuje žena dostať do tela viac výživných látok, dokonca, aj keď ešte len plánuje otehotnieť. Pre správny vývoj dieťatka potrebuje mať v tele celú abecedu vitamínov. Centravit prenatal obsahuje železo, jód, vápnik, magnézium, fosfor, minerály a vitamíny. S takouto podporou zvládne tehotenstvo jednoduchšie.

Po pôrode odporúčame užívať Centravit Postnatal, ktorý mamičke pomôže lepšie sa vyrovnať s prebiehajúcimi zmenami v organizme. Komplex vitamínov pomáha udržať zdravie vlasov, nechtov, zubov a kože.

5. Aby sme Vianoce videli dokonale

V pokročilom veku by sme mali zbystriť pozornosť a začať si naše oči chrániť. Makulárna degenerácia je vekom podmienená strata videnia. Môže postihnúť každého, preto ak si dlhodobo namáhame zrak, pracujeme pod umelým svetlom alebo sa u nás prejavuje neostré videnie či neschopnosť rozlišovať farby, mali by sme užívať Makulin Plus. Výrobok obsahuje rybí olej, luteín, zinok a mnoho ďalších dôležitých vitamínov.

Nepodceňujte svoje zdravie ani zdravie vašich blízkych a venujte mu pozornosť. Keď budete na Vianoce všetci doma zdraví, budete zároveň aj šťastní. Užite si sviatky v pokoji a radosti. Monsea vám želá tie najkrajšie Vianoce a šťastný Nový rok!

Nie je možné pridávať komentáre.

Podobné články

Tehotenstvo a náročné zmeny na organizmus
Herpesy a afty prezradia slabú imunitu
Čím zabojujeme voči chrípke?
Prvé opaľovanie – riziko alergie na slnko
Ako posilniť imunitu dieťaťa?

Na našej webovej stránke používame rôzne súbory cookies za účelom zabezpečenia jej ľahšieho používania a vyhodnocovania. Viac o používaných súboroch cookies a možnostiach ich deaktivácie sa dozviete v našej Ochrane osobných údajov