NÁKUPNÝ KOŠÍK0

Blog - Nezaradené

18-08-2011

Bez bolesti

Jeseň so sebou okrem premenlivého počasia prináša aj nástrahy, s ktorými sa náš organizmus vyrovnáva len veľmi ťažko. Stačí trochu neopatrnosti a príjemné jesenné popoludnie na lavičke v parku sa môže zmeniť na veľmi nepríjemnú infekciu močových ciest, bez ktorej si život určite vieme predstaviť.

Infekcie močových ciest (IMC) sú najmä v tomto období jednou z najčastejších príčin návštevy praktického lekára a patria spolu s respiračnými infekciami k najčastejším zápalovým ochoreniam, ktoré sa vyskytujú v priebehu celého života u oboch pohlaví. IMC obyčajne spôsobuje tyčinková baktéria hrubého čreva Escherichia coli, tzv. E. coli, patriaca do veľkej skupiny črevných baktérií. Baktérie E. coli žijú v hrubom čreve a na koži v okolí konečníka.

Ak sa chcete vyhnúť nepríjemným a bolestivým príznakom už pokročilej infekcie močových ciest, zachyťte ju v jej rannom štádiu. Najjednoduchší spôsob je pri akomkoľvek podozrení na infekciu otestovať sa prostredníctvom URINFEKT Testu, ktorý dostanete v ktorejkoľvek lekárni. Nezabudnite, že zanedbanie prvotných príznakov infekcie môže viesť až k chronickému zápalu či k poškodeniu funkcie obličiek. Lepšie je predsa o probléme vedieť a riešiť ho, ako žiť v doslova bolestivej nevedomosti.

 

Neviete sa zbaviť neustálych infekcií?urinfekt

Milé dámy, trápia vás neustále kvasinkové infekcie a opakovane sa vracajú späť? Pozor! Možným nositeľom infekcie môže byť aj váš partner bez toho, aby o tom vedel. Keďže sa ťažkosti u muža prejaviť nemusia, mnoho párov preliečenie oboch partnerov nerieši. A to je kameň úrazu. Aj tu však pomôže URINFEKT Test, ktorý dokáže odhaliť bakteriálnu či kvasinkovú infekciu u vás či vášho partnera. Všetko v pohodlí domova a v priebehu minúty!

 

brusniceVedeli ste že…

…brusnice sú malým zázrakom pre vaše močové cesty? Sú totiž bohatým zdrojom vitamínov C a K a spolu s obsiahnutými polyfenolmi fungujú ako efektívny antioxidant. Vedci zistili, že molekuly brusníc dokážu pokryť povrch niektorých orgánov a vytvoriť tak ochranný štít pred infekciami močového ústrojenstva. Preto vyskúšajte pri prevencii a liečbe infekcie močových ciest Women Dophilus s brusnicovým extraktom.

Nie je možné pridávať komentáre.

Podobné články

Sú probiotiká prospešné pre deti?
Čo spôsobuje poruchy trávenia
Zoznámme sa, som vaša imunita
Tie správne potraviny
Osvedčené tipy na reštart imunity

Na našej webovej stránke používame rôzne súbory cookies za účelom zabezpečenia jej ľahšieho používania a vyhodnocovania. Viac o používaných súboroch cookies a možnostiach ich deaktivácie sa dozviete v našej Ochrane osobných údajov