NÁKUPNÝ KOŠÍK0

Blog - Nezaradené

18-08-2011

Bez bolesti

Jeseň so sebou okrem premenlivého počasia prináša aj nástrahy, s ktorými sa náš organizmus vyrovnáva len veľmi ťažko. Stačí trochu neopatrnosti a príjemné jesenné popoludnie na lavičke v parku sa môže zmeniť na veľmi nepríjemnú infekciu močových ciest, bez ktorej si život určite vieme predstaviť.

Infekcie močových ciest (IMC) sú najmä v tomto období jednou z najčastejších príčin návštevy praktického lekára a patria spolu s respiračnými infekciami k najčastejším zápalovým ochoreniam, ktoré sa vyskytujú v priebehu celého života u oboch pohlaví. IMC obyčajne spôsobuje tyčinková baktéria hrubého čreva Escherichia coli, tzv. E. coli, patriaca do veľkej skupiny črevných baktérií. Baktérie E. coli žijú v hrubom čreve a na koži v okolí konečníka.

Ak sa chcete vyhnúť nepríjemným a bolestivým príznakom už pokročilej infekcie močových ciest, zachyťte ju v jej rannom štádiu. Najjednoduchší spôsob je pri akomkoľvek podozrení na infekciu otestovať sa prostredníctvom URINFEKT Testu, ktorý dostanete v ktorejkoľvek lekárni. Nezabudnite, že zanedbanie prvotných príznakov infekcie môže viesť až k chronickému zápalu či k poškodeniu funkcie obličiek. Lepšie je predsa o probléme vedieť a riešiť ho, ako žiť v doslova bolestivej nevedomosti.

 

Neviete sa zbaviť neustálych infekcií?urinfekt

Milé dámy, trápia vás neustále kvasinkové infekcie a opakovane sa vracajú späť? Pozor! Možným nositeľom infekcie môže byť aj váš partner bez toho, aby o tom vedel. Keďže sa ťažkosti u muža prejaviť nemusia, mnoho párov preliečenie oboch partnerov nerieši. A to je kameň úrazu. Aj tu však pomôže URINFEKT Test, ktorý dokáže odhaliť bakteriálnu či kvasinkovú infekciu u vás či vášho partnera. Všetko v pohodlí domova a v priebehu minúty!

 

brusniceVedeli ste že…

…brusnice sú malým zázrakom pre vaše močové cesty? Sú totiž bohatým zdrojom vitamínov C a K a spolu s obsiahnutými polyfenolmi fungujú ako efektívny antioxidant. Vedci zistili, že molekuly brusníc dokážu pokryť povrch niektorých orgánov a vytvoriť tak ochranný štít pred infekciami močového ústrojenstva. Preto vyskúšajte pri prevencii a liečbe infekcie močových ciest Women Dophilus s brusnicovým extraktom.

Nie je možné pridávať komentáre.

Podobné články

Začnite s prípravou na sezónu alergénov
Skontroluj si Éčka
Prečo užívať probiotiká v staršom veku?
Tie správne potraviny
Chutné probiotiká

Na našej webovej stránke používame rôzne súbory cookies za účelom zabezpečenia jej ľahšieho používania a vyhodnocovania. Viac o používaných súboroch cookies a možnostiach ich deaktivácie sa dozviete v našej Ochrane osobných údajov