NÁKUPNÝ KOŠÍK0

Blog - Nezaradené

04-12-2014

Zdravá OHSO čokoládka namiesto salóniek

Vianoce sú obdobím radosti, pokoja, ale aj maškrtenia. Aspoň raz v roku si doprajeme nezdravé jedlá, koláčiky, sladkosti a iné pochúťky. No nemali by sme to preháňať, aby sme si nespôsobili tráviace ťažkosti. Máme pre vás jeden tip – čo tak vymeniť salónky za zdravú čokoládu?

„Prejedajte sa” so zdravou čokoládou

Priznajme si, že každý ochutnáme na Vianoce aspoň niečo malé a sladké. Prečo teda nesiahnuť po sladkom a zdravom zároveň? Ak si myslíte, že to nie je možné, tak sa mýlite. OHSO čokoládka je najlepšie riešenie, ako na Vianoce nepribrať kilá navyše. Jedna tablička tejto čokolády obsahuje iba 72 kalórií. Túto tmavú belgickú čokoládu si teda môžete dopriať každý deň.

Probiotiká schované v OHSO čokoláde

Počuli ste už o tom, že probiotiká sa môžu nachádzať aj v čokoláde? V každej mini OHSO čokoládke je 1 miliarda prospešných baktérií. Je to bomba, pretože takto svojmu telu doprajete dávku potrebných živých baktérií každý deň. A nielen sebe, ale aj svojim deťom. Pre deti je čokoláda to najlepšie potešenie a je ťažké vysvetliť im, že by jej nemali jesť tak veľa.

Dohodnite sa s Mikulášom, aby im okrem rôznych čokoládových postavičiek do balíčka vložil aj OHSO čokoládky. My mu ich s radosťou doručíme. OHSO je výborným riešením, keď dieťa odmieta jesť probiotiká v tabletkách.

Šťastné a veselé

Šťastné a veselé – také by mali byť vianočné sviatky. Pozitívnu náladu si môžete navodiť aj čokoládou. Jej konzumáciou sa v tele vyplavuje hormón serotonín, ktorý pozitívne ovplyvňuje našu náladu. Tvorbu serotonínu alebo tzv. „hormónu šťastia” podporuje aj slnečné svetlo a toho máme cez zimné obdobie naozaj málo. Preto si dobite energiu aspoň s OHSO čokoládou.

Ďalšie pozitíva čokolády:

  • Znižuje krvný tlak.
  • Nachádzajú sa v nej antioxidanty, ktoré chránia pokožku pred predčasným starnutím. Z čokolády sa dokonca robia aj zábaly a masáže, ktoré hydratujú pokožku.
  • Tmavá čokoláda obsahuje vitamíny D, E a B-complex.

Medzi časté darčeky, ktoré venujeme blízkym patrí práve čokoláda. Tak prečo im nedať zdravú a kvalitnú čokoládu, ktorú si vychutnajú bez výčitiek? Buďte príkladom pre ostatných a urobte niečo viac pre svoje zdravie a zdravie svojej rodiny s probiotickou čokoládou OHSO.

Nie je možné pridávať komentáre.

Podobné články

Prvé prechladnutie neriešte hneď antibiotikami !
Čarovné potraviny
Posilnite si na jeseň svoju imunitu
Sužujú vás intímne problémy?
Čo spôsobuje poruchy trávenia

Na našej webovej stránke používame rôzne súbory cookies za účelom zabezpečenia jej ľahšieho používania a vyhodnocovania. Viac o používaných súboroch cookies a možnostiach ich deaktivácie sa dozviete v našej Ochrane osobných údajov