NÁKUPNÝ KOŠÍK0

Blog - Nezaradené

07-08-2014

Vyhnite sa problémom

Leto sa nesie v znamení vody, nie každé kúpanie je však pre naše zdravie bezpečné.

 

urinfektČi už uprednostňujeme bazény, rieky alebo prírodné jazerá, vždy podstupujeme určité riziko vzniku nepríjemnej infekcie močových ciest. Ak chodíte častejšie na toaletu, pobolieva vás chrbát, cítite pichľavú bolesť v podbrušku a pri močení vás to páli, je pravdepodobné, že už je neskoro a váš organizmus už napadla tyčinková baktéria hrubého čreva E.Coli. Keď sa E.Coli dostane do močovej rúry, dráždi steny mechúra a vyvoláva zápal sliznice, ktorý poznáme ako zápal močových ciest. Na infekciu močových ciest sú náchylnejšie ženy, pretože majú kratšiu močovú trubicu a cesta baktérie z vonkajšieho prostredia dovnútra je tým pádom jednoduchšia a rýchlejšia. Na zápal sú ženy náchylnejšie počas menštruácie, tehotenstva a obzvlášť v lete. Keď si počas teplého večera sadnete na studenú plochu alebo si na sebe po kúpaní necháte mokré plavky, riskujete pár dní na antibiotikách. Našťastie v súčasnosti máme možnosť efektívne monitorovať svoj zdravotný stav. Pomocou domáceho testu na odhalenie infekcie močových ciest URINFEKT Testu si môžete sami doma v priebehu 2 minút potvrdiť alebo vyvrátiť podozrenie na infekciu močových ciest. Prostredníctvom testu môžete jednoducho a spoľahlivo zistiť prítomnosť baktérií či bielych krviniek v moči. Ich prítomnosť potvrdzuje prebiehajúcu infekciu močových ciest. URINFEKT Test totiž dokáže odhaliť infekciu spôsobenú enterokokmi, streptokokmi, stafylokokmi a kvasinkami.

Otestujte sa pomocou URINFEKT Testu a majte infekciu včas pod kontrolou!

Otestujte seba i svojho partnera…

Trápia vás neustále infekcie a opakovane sa vracajú späť? Pozor! Možno nositeľom infekcie môže byť aj váš partner. Keďže sa ťažkosti u muža prejaviť nemusia, mnoho párov preliečenie oboch partnerov nerieši. A to je kameň úrazu. Odhaľte radšej včas akékoľvek infekčné prejavy u seba a svojho partnera pomocou URINFEKT Testu, ktorý dokáže odhaliť infekčné baktérie v pohodlí domova v priebehu minúty. Lepšie je predsa o probléme vedieť a riešiť ho ako žiť v doslova bolestivej nevedomosti.

Nie je možné pridávať komentáre.

Podobné články

Probiotiká – v čom vedia pomôcť najmenším
Čo môžu poriešiť probiotiká?
Ak užívate antibiotiká, nezabúdajte na probiotiká!
Oslaďte si Vianoce zdravšie so Steviarom
Sú probiotiká prospešné pre deti?

Na našej webovej stránke používame rôzne súbory cookies za účelom zabezpečenia jej ľahšieho používania a vyhodnocovania. Viac o používaných súboroch cookies a možnostiach ich deaktivácie sa dozviete v našej Ochrane osobných údajov