NÁKUPNÝ KOŠÍK0

Blog - Nezaradené

17-12-2013

Tipy na vianočné darčeky

Neviete, čo darovať? Netreba sa stresovať. Ponúkame nápady na vianočné darčeky. Tohto roku zabudnite na vychytávky v podobe veľkých svetrov a malých ponožiek. Máme pre vás pár tipov, ktoré zaručene z obdarovaných nebude chcieť vymeniť.

Spestrite vianočnú nádielku milou drobnosťou z Monsey. Poteší a tiež podporí zdravie vašich blízkych. Vybrali sme pre vás najobľúbenejšie výživové doplnky a vitamíny pre každú vekovú kategóriu.

Mama & otec
Mamina určite privíta kvalitné probiotiká pre ženy Women Dophilus. Špeciálne nastavené zloženie prípravku zaručuje maximálnu probiotickú koncentráciu a účinok vybraných kmeňov baktérií s ohľadom na terapeutické potreby ženského organizmu.
Otca prekvapte Optimun sprejom, mimoriadne účinným prípravkom na posilnenie imunity, aby po celý rok zvládal vykonávať všetky mamou zadané úlohy.

Starí rodičia
Aj starší členovia rodiny sa dokážu naplno tešiť zo života, ak sú fit. Imunita a kondícia sú základ. Prispejte k nim výberom správneho darčeka. Dobrou voľbou bude špeciálne probiotikum Seniors Dophilus, ktoré bolo navrhnuté tak, aby svojím zložením podporovalo celkové zdravie a dlhovekosť seniorov.
Vďačným tipom pre starých rodičov sú tiež prípravky, ktoré chránia oči a udržujú ich v potrebnej kondícii. Je na vás, či sa rozhodnete pre známy vitamín E, alebo siahnete po komplexnejšom prípravku Makulin, príp. Makulin PLUS. Tie obsahujú okrem spomínaného vitamínu E aj špeciálny FloraGLO® luteín.

Manželky & priateľky
Ženy berú udržiavanie štíhlej línie veľmi vážne. Oslaďte im život prírodným sladidlom na báze stévie, ktoré nemá takmer žiadne kalórie a je 300-krát sladšie ako cukor. Siahnite po Steviari zn. Monsea. Vybrať im môžete tablety v šikovnom balení, kvapky s príjemnou jahodovou príchuťou alebo 100 gramové balenie prášku. Ak k nemu pridáte vtipné prianie, o zábavu pod stromčekom máte postarané.

Deti
Deti potešíte nielen hračkami a knižkami. Prekvapte ich zdravou sladkosťou. Kvalitná belgická čokoláda OHSO obsahuje potrebnú dávku probiotík na celý deň. Navyše, je skvele balená – po tabličkách. Jeden deň – jedna čokoládka.
Ak príchod nového človiečika ešte len očakávate, nezabudnite budúcej mamičke pod stromček pribaliť vitamíny pre tehotné. Tehotenstvo je náročné na množstvo látok. Komplex Centravit prenatal obsahuje všetko potrebné v správnom pomere. Kyselinu listovú, železo, jód, vápnik, vitamín C aj minerály.
Nech vyberiete pod stromček čokoľvek, prajeme vám veľa pohody, množstvo príjemných rodninných stretnutí a, samozrejme, zdravia.

Nie je možné pridávať komentáre.

Podobné články

Ak užívate antibiotiká, nezabúdajte na probiotiká!
Byť zdraví, je najkrajší darček na Vianoce
Vitamín C – najsilnejší bojovník s chrípkou
Nástrahy antibiotík
Na jeseň siahnite po klasike, akou je vitamín C

Na našej webovej stránke používame rôzne súbory cookies za účelom zabezpečenia jej ľahšieho používania a vyhodnocovania. Viac o používaných súboroch cookies a možnostiach ich deaktivácie sa dozviete v našej Ochrane osobných údajov