NÁKUPNÝ KOŠÍK0

Témy

Spýtajte sa odborníka


zdravie-zeny

Dobrý deň!Mám dlhodobý opakovaný problém zo zápalom maternice.Pomôže mi užívanie probiotík aj na tento problém,alebo Super Dophilus je len na kvasinkové ochorenia.Hoci si myslím že zápal mohoi vzniknúť pravdepodobne rozšírenim kvasinkového ochorenia,pretože predtým som mala aj tem často Vopred dakujem za odpoved.

Pani Andrea!
Probiotiká SUPER DOPHILUS sú rovnako vhodné pri Vašej diagnóze a všetkých gynekologických zápaloch. Baktérie skombinované v prípravku majú výrazný protizápalový účinok. POZOR! Sú vhodné ako doplnok liečby, nenahrádzajú liečbu. Lekár Vám istotne nasadil vhodnú liečbu, ak nie, neváhajte ho kontaktovať. V prípade akútnych problémov odporúčam užívať probiotikum v dávke 2 až 3x denne po jedle do odoznenia zdravotných problémov. Ako prevencia návratu komplikácií postačuje dávkovanie 1 x denne. Probiotikum môžete užívať aj dlhodobo na podporu imunity.

Na našej webovej stránke používame rôzne súbory cookies za účelom zabezpečenia jej ľahšieho používania a vyhodnocovania. Viac o používaných súboroch cookies a možnostiach ich deaktivácie sa dozviete v našej Ochrane osobných údajov