NÁKUPNÝ KOŠÍK0

Témy

Spýtajte sa odborníka


zive-bakterie

Dobrý deň, Chcela by som sa spýtať či Women Dophilus je možné použiť aj v prípade že baktérie si potrebujem „nasadiť“ späť do pošvy a nie do močového mechúra. Včera som začala s antibiotikom pre infekciu pošvy a slečna v Lekárni mi dala Women Dophilus ale len po tom, čo som to nakúpila som zbadala že sa to vlastne používa v prípade infekcie močového mechúra a nie pošvy. Prosím poraďte mi či s týmto probiotikom Women Dophilus dosiahnem ten istý efekt alebo by som to mala vymeniť na niečo iné. Ďakujem.

Probiotikum Woman Dophilus obsahuje baktérie účinné pri všetkých ženských infekciách a navyše obsahuje extrakt z brusníc, preto je výnimočne aktívne pri infekciách močových ciest. Nie je nutné, aby ste si zakúpili iný produkt, užívajte Women Dophilus v prípade akútnych problémov 2-3 x denne 1 kapsulu pri jedle alebo po jedle a na prevenciu návratu infekcií 1 kapsulu 1x denne.

Na našej webovej stránke používame rôzne súbory cookies za účelom zabezpečenia jej ľahšieho používania a vyhodnocovania. Viac o používaných súboroch cookies a možnostiach ich deaktivácie sa dozviete v našej Ochrane osobných údajov