NÁKUPNÝ KOŠÍK0

Témy

Spýtajte sa odborníka


tehotenstvo

Dobrý deň, ako dlho mám užívať Postnatal po pôrode? Prechádzajú vitamíny aj do mlieka?

Dobrý deň, Zuzana, všeobecne sa odporúča užívať Postnatal minimálne v období výlučného dojčenia dieťatka, čiže po obdobie prvých príkrmov, alebo po obdobie,kedy nezačnete podávať dieťatku aj umelé mlieka ak máte nedostatok  materského mlieka. Samozrejme vitamíny a minerály prechádzajú do materského mlieka, čím sa zabezpečuje prísun potrebných živín dieťatku na správnu krvotvorbu, vývin imunitného systému, kostí a celkovo aby dieťa prospievalo.
Postnatal sa po pôrode svojim zložením postará aj o Vaše zdravie a pohodu. Telo matky je po tehotenstve a pôrode vyčerpané a treba doplniť potrebné živiny, či už pre zachovanie krásnych a zdravých vlasov, zubov, nechtov, ale aj psychickú pohodu dostatočným prístupom vitamínov skupiny B. Odporúčané dávkovanie je 1 vrecúško 1xdenne rozpustit v pohári vody.
S pozdravom

Na našej webovej stránke používame rôzne súbory cookies za účelom zabezpečenia jej ľahšieho používania a vyhodnocovania. Viac o používaných súboroch cookies a možnostiach ich deaktivácie sa dozviete v našej Ochrane osobných údajov