NÁKUPNÝ KOŠÍK0

Témy

Spýtajte sa odborníka


zive-bakterie

Dobry den.Dnes som zakupila mojej 4 rocnej dcere produkt Infants Dophilus bola som nemilo prekvapena po otvoreni ked som v prasku nasla male vrecusko s nazvom Sud-chemie performance packaging Sorb-IT HARMLESS ADSORBENT.Poviem Vam vahala som ci jej Infants Dophilus z tejto krabicky podavat a preto sa na Vas obraciam s otazkou ci to tam patri?Lebo minule ked som jej to podavala tak to v tom baleni nebolo.A nikde sa neuvadza ze sa to tam pridava.Mozete mi prosim na tuto otazku odpovedat. Vopred Dakujem.

Vážená pani Straková!

Vrecúško sa po správnosti v produkte má nachádzať, aj nápis na ňom značí NEŠKODNÉ – čiže HARMLESS. Toto vrecúško odvádza vlhkosť z produktu a teda zvyšuje tak schopnosť baktérií prežívať v čo najväčších počtoch až do konca doby exspirácie. Ide o nové opatrenie a vylepšenie. Toto vrecúško sa bude postupne pridávať do všetkých produktov DOPHILUS. Upozornila som na to aj na našej stránke, pretože podobných reakcií na tento krok zo strany výrobcu sme mali viac.

 

Upozornenie a oddôvodnenie, ako aj informáciu o tom v ktorých produktoch sa v súčasnosti vrecko nachádza nájdete na našej stránke pod kolonkou produkty. Vrecúško môžete v produkte ponechať alebo ak sa Vám s práškom horšie manipuluje pri jeho dávkovaní, môžete ho vybrať nakoľko je predpoklad, že prášok v krátkej dobe po upotrebení spotrebujete. Sáčok predstavuje výhodu z hľadiska dlhodobého skladovania produktu.

Na našej webovej stránke používame rôzne súbory cookies za účelom zabezpečenia jej ľahšieho používania a vyhodnocovania. Viac o používaných súboroch cookies a možnostiach ich deaktivácie sa dozviete v našej Ochrane osobných údajov