NÁKUPNÝ KOŠÍK0

Témy

Spýtajte sa odborníka


testy

Dobry den, mam 30 rokov a mierne mi unika moc. V podstate sa mi zda, ze stale, ale len v malych mnozstvach. Unik nie je viazany na stres – kasel, kychanie, pohyb… Sem-tam ma pichne v podbrusku alebo posve. Inak ziadnu bolest ci diskomfort pri moceni ani pohl.styku nepocitujem.

 

Deti nemam, momentalne mam predpisany inhalator Ecobec a liek Alerid, avsak tieto problemy som pocitovala este pred zacatim uzivania spominanych liekov. Bola by som vdacna za Vas nazor na to, o co by mohlo ist, aj aby som vedela vyhladat odbornika. Dakujem.

Dobrý deň Aneta, dané lieky by nemali mať súvis s únikom moču. Keďže máte ešte len 30 rokov a ani ste nerodili treba čo najskôr vyhľadať odborníka aby Vám diagnostikovali Vaše ochorenie a liečilo ho. Doporučujem okamžite vyhľadať odborníka – urológa.

Na našej webovej stránke používame rôzne súbory cookies za účelom zabezpečenia jej ľahšieho používania a vyhodnocovania. Viac o používaných súboroch cookies a možnostiach ich deaktivácie sa dozviete v našej Ochrane osobných údajov