NÁKUPNÝ KOŠÍK0

Témy

Spýtajte sa odborníka


oslabena-imunita

Dobrý deň, som 5 týždňov po augmentácii prsníkov, možem užívať Optimum strej prípadne Kolostrum na alergiu? Nie je možné, že by sa organizmus začal „brániť“ implantátom, keď výrazne posilním imunitný systém? Vopred ďakujem za Vašu odpoveď.

Dobrý deň Eva, Pre všetky prípravky či lieky podporujúce imunitný systém platí, že sa NESMÚ užívať po transplantacií alebo tomu podobných úkonov čo je napríklad vsadenie cudzorodej látky do organizmu či už vo forme silikónov, alebo zubných klinov a podobne. 5 týždňov je ešte relatívne krátka doba aby ste mohli bezpečne užívať prípravok OPTIMUN alebo KOLOSTRUM. Doporučujem Váš zdravotný stav skonzultovať s lekárom a pokiaľ máte rany zahojené, všetko prebehlo v poriadku a telo prijalo implantáty je možne následne nasadiť OPTIMUN.

Na našej webovej stránke používame rôzne súbory cookies za účelom zabezpečenia jej ľahšieho používania a vyhodnocovania. Viac o používaných súboroch cookies a možnostiach ich deaktivácie sa dozviete v našej Ochrane osobných údajov