NÁKUPNÝ KOŠÍK0

Témy

Spýtajte sa odborníka


oslabena-imunita

Dobry den, na vlastnu zodpovednost davam mojim detom (pol roka a dva roky) sprej na lyzicke do pusy koli prevencii nakolko mavaju casto nadchu a mladsi vyzera na zaciatocneho silneho alergika, z akeho dovodu sa pise uzivanie monsea az od 6tich rokov? Mozem detom tymto nejako uskodit?

Dobrý deň Evka, Určite deťom neuškodí prebehlo veľmi veľa štúdií ohľadom podávania deťom Optimun sprej do 6 rokov a všetky štúdie vykázali bezpečnosť Optimunu spreju. My však musíme uvádzať na obale do 6 rokov z legislatívnych dôvodov a nie z medicínskych. Čiže podávanie deťom na lyžičke len doporučujem určite im to pomôže hlavne pred nástupom do predškolského zariadenia. Takisto je možné podávať sprej aj lokálne na pokožku pri výskyte alergických reakcií, ekzému alebo drobného poranenia („škrábancu“). Prajem všetko dobré.

Na našej webovej stránke používame rôzne súbory cookies za účelom zabezpečenia jej ľahšieho používania a vyhodnocovania. Viac o používaných súboroch cookies a možnostiach ich deaktivácie sa dozviete v našej Ochrane osobných údajov