NÁKUPNÝ KOŠÍK0

Témy

Spýtajte sa odborníka


zive-bakterie

Dobry den, chcem sa sptytat ten dophilus colon je potrebne skladovat v chladnicke, lebo tak mi to povedali v lekarni. Dakujem.

Charakteristikou všetkých probiotických výrobkov rady DOPHILUS, s výnimkou Travelers Dophilus, je že si vyžadujú chladový skladovací režim. Chladový skladovací režim je potrebný, aby probiotiká spĺňali kvalitatívne kritéria účinnosti počas celej doby exspirácie. Neznamená to, že ak ste ho zopár dní nedržali v chladničke, ale pri izbovej teplote, tak nebude účinný. Napriek tomu sa však jedná o živé baktérie a tak chladovým režimom im zabezpečíte optimálne podmienky na to, aby ich v produkte prežil optimálny počet.
Priama odpoveď na Vašu otázku je : COLON DOPHILUS je potrebné počas celej doby užívania skladovať v chladničke, len tak sa zachová vysoká kvalita účinnosti tohto probiotika.

Na našej webovej stránke používame rôzne súbory cookies za účelom zabezpečenia jej ľahšieho používania a vyhodnocovania. Viac o používaných súboroch cookies a možnostiach ich deaktivácie sa dozviete v našej Ochrane osobných údajov