NÁKUPNÝ KOŠÍK0

Témy

Spýtajte sa odborníka


Dobry den,

 

moj 3-ročny syn prestal pit s flase a tym padom neviem do neho dostat Dophilus Infant prasok. Z pohara totiz niekedy vypije vsetko a niekedy len trosku. Vyskusala som mu dat Diphilus Children starsieho syna v kapsuli a prehltol bez problemov. Moze mu ho davat aj ked je az od 5 rokov?

Pani Sabová!
Probiotiká Children Dophilus boli vytvorené tak, aby zložením prípravku vyhovovali práve deťom od 5 rokov. Tým nechcem povedať, že Vášmu 3-ročnému synčekovi by užívanie tohoto prípravku malo ublížiť. Nemusí však ideálne zodpovedať potrebám jeho tielka.Skúšali ste prášok INFANTS DOPHILUS rozpustiť v menšom množstve vody, džúsu alebo malinovky? Nie je nutné potrebnú dávku probiotika rozpustiť v celej fľaši. Dôležité je však, aby ste ho rozpustili v takom množstve tekutiny, ktorú jednorázovo vypije. Vyskúšajte ho motivovať slamkou. Slamkou deti (najmä menšie) pijú radi. Ak Váš synček nebude prijímať dostatočné množstvo tekutín, môžu mu hroziť aj tráviace ťažkosti, akými sú napríklad zápchy. Je teda dôležité mu zabezpečiť aspoň malý prísun tekutín.

Na našej webovej stránke používame rôzne súbory cookies za účelom zabezpečenia jej ľahšieho používania a vyhodnocovania. Viac o používaných súboroch cookies a možnostiach ich deaktivácie sa dozviete v našej Ochrane osobných údajov