NÁKUPNÝ KOŠÍK0

Témy

Spýtajte sa odborníka


zive-bakterie

Dobry den,syn ma intoleranciu laktozy.Doktorka nam kazala uzivat probiotika,dlhodobo.Ale v jednej relacii som pocula,ako nejaka doktorka prave vravela,ze dlhodobe uzivanie probiotik neodporuca.Ako je to teda?? Mozme ich uzivat dlhodobo?A ake?Ma 5rokov,len uricte do neho nedostanem nic vo forme kapsul.A v akom davkovani?Dakujem.

Dobrý deň pani Petra, probiotiká v tele nevyvolávajú návyk a ani sa v tele nehromadia, preto nehrozia nežiadúce účinky pri ich dlhodobom užívaní. Nevidím teda preto žiadny dôvod prečo by ste probiotiká synovi nemohli podávať dhodobo a to najmä ak Vám to odporučila lekárka.

 

Z nášho portfólia je pre neh najvhodnejším produktom Children Dophilus (odpovedá zložením potrebám tielka jeho veku, keďže skladba baktérií v črevách sa s vekom mení). Sú síce vo forme kapsúl, ale tieto môžete otvoriť a obsah vysypať do nápoja alebo zamiešať do stravy, do takého množstva, ktoré syn jednorázovo skonzumuje. Dbajte na to, aby to nebolo do horúcej tekutiny alebo jedla – vlažné môže byť.

Na našej webovej stránke používame rôzne súbory cookies za účelom zabezpečenia jej ľahšieho používania a vyhodnocovania. Viac o používaných súboroch cookies a možnostiach ich deaktivácie sa dozviete v našej Ochrane osobných údajov