NÁKUPNÝ KOŠÍK0

Témy

Spýtajte sa odborníka


zive-bakterie

Môžem sa opýtať v čom sú tieto probiotiká lepšie oproti treba Biopronu? potrebujem si nejaké probiotiká kúpiť na podporu imunity, a trošku zlepšenie tráviacich ťažkostí, samozrejme tak ako každý by som si rada pre svoje telo vybrala čo najprírodnejšie a najšetrnejší lieky, aby som si nezničila niečo iné vo svojom tele .. podľa čoho teda vyberať?

Dobrý deň Jana. Probiotiká nie sú antibiotiká a neničia zdraviu prospešné baktérie v našom tele. Čiže aj keď by ste si vybrali tie menej kvalitne nič zlé Vám nemôžu spôsobiť. Tie „menej kvalitné“ majú zväčša menej druhov bakterií a v menšom množstve čiže sa nemusí dostaviť zaručený účinok.

 

Probiotiká DOPHILUS majú prispôsobené zloženie veku človeka ako aj zloženie prispôsobené na daný problém ako je napr. kvasinkové ochorenie alebo zápal močových ciest či Helikobakter pylori.

 

Výhody probiotík dophilus oproti ostatným:

 

1. zloženie prispôsobené veku

2. zloženie prispôsobené na daný problém (tráviace ťažkosti, užívanie ATB, ženské problémy, zápal močových ciest….

3. sú chladničkové a to je jediný spôsob, ktorý zaručí 100% prežitie baktérií počas celej doby expirácie čiže 2 roky!!

4. v prípade potreby sa na niekoľko dní môže vystaviť aj izbovej teplote (cca 14 dní) bez toho aby sa poškodili baktérie dokonca štúdie preukazujú vyššiu odolnosť pri izbovej teplote po dobu pol roka oproti iným probiotikám, ktoré nie sú držane v izbovej teplote.

5. sú v lyofilizovanom stave, čo zabezpečí ich transport do čreva v dostatočnom množstve

6. záruka vynikajúcej kvality

7. obal – kapsula nespôsobuje žiadne alergie 8. sú v dostatočnom množstve niektoré dokonca ako napr. COLON až 10 miliárd baktérií

9. vysoká variabilita baktérií v jednotlivých zloženiach prispôsobená veku a potrebám človeka

Na našej webovej stránke používame rôzne súbory cookies za účelom zabezpečenia jej ľahšieho používania a vyhodnocovania. Viac o používaných súboroch cookies a možnostiach ich deaktivácie sa dozviete v našej Ochrane osobných údajov