NÁKUPNÝ KOŠÍK0

Témy

Spýtajte sa odborníka


zdravie-zeny

Dobrý deň,

 

mojej 80-ročnej mame som kúpila k narodeninám Super Dophilus.Poradila mi to lekárnička ako kvalitné probiotikum. Mama dlhé roky trpí kožnou mykózou na chodidlách a máva i tráviace problémy.Ale keď som si doma prečítala príbalový leták, zrozpačitela som, nakoľko sa mi zdá, že toto probiotikum je určené mladším ženám s vaginálnou mykózou. Nevyhodila som zbytočne peniaze? Čo by ste mi poradili? nemala som jej radšej vziať Senior Dophilus? Vopred ďakujem za odpoveď.

Vážená pani Edita!
Čo konkrétne Vás v letáčiku zarazilo? Probiotiká Super Dophilus sú vhodné pre všetky ženy trpiace na vaginálne alebo kvasinkové ochorenie bez ohľadu na vek. Tieto probiotiká sú špecifické vzhľadom na konkrétne ochorenie. Lekárnička zohľadnila to, čo Vašu mamičku trápi momentálne najviac (kvasinkové ochorenia, mykózy) a preto Vám veľmi správne poradila. Všetky probiotiká Dophilus navyše upravujú aj trávenie. Ak problémy s kvasinkami ustúpia, môžete mame preventívne podávať Senior Dophilus, ktorý rešpektuje zloženie jej mikroflóry vzhľadom na vek.

Na našej webovej stránke používame rôzne súbory cookies za účelom zabezpečenia jej ľahšieho používania a vyhodnocovania. Viac o používaných súboroch cookies a možnostiach ich deaktivácie sa dozviete v našej Ochrane osobných údajov