NÁKUPNÝ KOŠÍK0

Témy

Spýtajte sa odborníka


zdravie-zeny

podobné problémy ktoré uvádzajú ostatné ženy mám aj ja. kazdé dva tri mesiace mavam svrbenie, výtok. antikoncepciu neberiem, na kvasinky som preliecená bola, pravidelne navstevujem lekara, dbám na správnu hygienu, beriem probiotiká. Viem že tam dole som oslabená ale moja otazka znie ze ked som taka mlada (20) a v buducnoti budem chcieť mať deti či mozu tieto kvasinky sposobiť problémy s plodnosťou.. za odpoved vopred dakujem..

Časté kvasinkové infekcie menia pošvové prostredie, ktoré do istej miery môže ovplyvniť otehotnenie. V tehotenstve je následne ešte vyššie riziko, že na tieto infekcie budete trpieť, pretože pošvové prostredie ovplyvňujú aj hormóny, ktoré sa počas tehotenstva vo zvýšenej miere produkujú.

 

Pri narodení môže byť kvasinková infekcia problém pre dieťatko, pretože sa pôrodnými cestami naň môže preniesť. Preto je na mieste opakované kandidózy efektívne riešiť.

 

Užívali ste probiotiká aj počas antimykotickej liečby?Užívate monokomponentné alebo multikomponentné probiotiká? V akej dávke? Aj medzi probiotikami sú rozdiely. Jedno Vám zabrať nemusí, druhé môže. Naše prispievateľky majú dobrú skúsenosť s probiotikom Super Dophilus, ktoré je priamo určené na boj proti kvasinkám. Viac si o ňom môžete prečítať na stránke www.monsea.sk.

Na našej webovej stránke používame rôzne súbory cookies za účelom zabezpečenia jej ľahšieho používania a vyhodnocovania. Viac o používaných súboroch cookies a možnostiach ich deaktivácie sa dozviete v našej Ochrane osobných údajov