NÁKUPNÝ KOŠÍK0

Témy

Spýtajte sa odborníka


zive-bakterie

Dobrý, prekonal som počas roka niekoľko ochorení, akosi sa moja imunita oslabila. Kedysi som nebýval toľko chorí, ale s pribúdajúcimi rokmi je to stále horšie. V čakárni som sa dočítal o Vašom prípravku, pomôže mi? Ďakujem za Vašu odpoveď.

Dobrý deň Jozef, priebeh bežných infekcií a ich dopad na organizmus u starších ľudí je výraznejší ako u mladých. Je to spôsobené tým, že v staršom veku sa obranyschopnosť, ale i schopnosť regenerácie organizmu výrazne nižšia. Ideálne je preto pôsobiť preventívne pred vznikom chorôb a posilniť imunitu, ktorá 80% sa nachádza práve v črevách. Pretože vekom klesá počet prospešných baktérií je potrebné ich dodávať formou výživových doplnkov. Probiotikum Seniors Dophilus obsahuje 8 probiotických kultúr a 4 miliardy živých baktérií v 1 kapsule pomôže udržať zdravie v dobrej kondícii.

Na našej webovej stránke používame rôzne súbory cookies za účelom zabezpečenia jej ľahšieho používania a vyhodnocovania. Viac o používaných súboroch cookies a možnostiach ich deaktivácie sa dozviete v našej Ochrane osobných údajov