NÁKUPNÝ KOŠÍK0

Témy

Spýtajte sa odborníka


16-02-2013 Dominika G.

Rozdiel medzi Optimunom a Kolostrom

oslabena-imunita

Dobrý deň, chcem sa spýtať, čo je vhodnejšie pre 6 ročné dieťa, či sprej, alebo tablety, alebo je to jedno. Býva často chorý, sopel, kašel, ale zvačša to zvládame bez ATB. Aký je vlastne rozdiel medzi sprejom a tabletou? Účinok je ten istý? Ďakujem za odpoveď a želám pekný deň. S pozdravom Dominika G.

Pani Dominika, Optimun sprej je síce vyrobený z kolostra, avšak nejedná sa o kolostrum ako také. Je to koncentrát vysoko účinných PRP proteínov izolovaných z kolostra. Je to také „kolostrum Ultra Plus“ čo sa týka účinnosti.Navyše je v príjemnej sprejovej forme, ktorá nezaťažuje žalúdok a keďže sa podáva na sliznicu, rýchlejšie sa vstrebáva a účinok nastáva v mnohých prípadoch už do 24 hodín. Čo sa týka užívania odporúčame Optimun i výskyte prejavov ochorenia na rýchlejšie prekonanie infekcie a Kolostrum kapsule sú skôr postačujúce ako prevencia voči opakovanému výskytu ochorení.

Na našej webovej stránke používame rôzne súbory cookies za účelom zabezpečenia jej ľahšieho používania a vyhodnocovania. Viac o používaných súboroch cookies a možnostiach ich deaktivácie sa dozviete v našej Ochrane osobných údajov