NÁKUPNÝ KOŠÍK0

Témy

Spýtajte sa odborníka


zive-bakterie

Dobrý den aky je rozdiel medzi Infants Dophilus a Infants Dophilus plus?nam predali v lekarni Infants Dophilus mame 3 mesacnu dcerku a uzivame ich od 4 tyzdna a teraz itm ze su aj Infants Dophilus plus?dakujem za pomoc

Dobrý deň Eva, Infants Dophilus je vhodný na bežné doplnanie probiotík detičkám z dôvodu predchádzania bolestivosti bruška u malých detičiek ako aj kolikám (zastavené vetry).

 

Vekom sa však detský organizmus vyvíja čiže aj jeho tráviaci systém a po vymyznutí zažívacích problémov napr zastavene vetry je možné následne probiotiká vysadiť.

 

INFANTS dophilus PLUS je primárne určneý pri akútnych stavoch ochorenia napríklad pri podávani antibiotík alebo pri akútnej hnačky či podpora organizmu pri náhlom ochorení (infekčné ochorenia) nie je vhodné ho podávať ako prevenciu.

Na našej webovej stránke používame rôzne súbory cookies za účelom zabezpečenia jej ľahšieho používania a vyhodnocovania. Viac o používaných súboroch cookies a možnostiach ich deaktivácie sa dozviete v našej Ochrane osobných údajov