NÁKUPNÝ KOŠÍK0

Témy

Spýtajte sa odborníka


travenie

Dobry den,

 

minuly rok som bola v Egypte na dovolenke a mala pomerne zavazne crevne problemy, ktore doznievali asi dva mesiace po navrate z dovolenky. Odvtedy nemozem jest mliecne veci i ked intoleranciu laktozy nemam zistenu (no po mliecnom ma vzdy nafukuje, prezenie).

 

Takisto mam posledny tyzden problemy s nadmernou plynatostou a redsou stolicou (vacsinou 1-2x denne). Dlhodobo uzivam Super Dophilus (1x denne), pretoze som po komplexnom prelieceni Myco-Maxom (mavala som velmi caste mykozy sposobene ako nizkou imunitou tak atb liecbou). Chcem sa teda spytat, ci by pre mna bolo vhodnejsie doplnit Super Dophilus pripravkom Adult alebo Colon.

 

Dakujem velmi pekne za odpoved.

Prípravky môžete kombinovať, no nie je to nutné. Vždy treba riešiť to čo páli najviac. Na Vaše konkrétne problémy tráviaceho charakteru by bol vhodnejší prípravok Colon Dophilus v dávke 2-3 kapsuly denne až do ústupu problémov.

Na našej webovej stránke používame rôzne súbory cookies za účelom zabezpečenia jej ľahšieho používania a vyhodnocovania. Viac o používaných súboroch cookies a možnostiach ich deaktivácie sa dozviete v našej Ochrane osobných údajov