NÁKUPNÝ KOŠÍK0

Témy

Spýtajte sa odborníka


zive-bakterie

Dobrý deň.Chcela by som sa spýtať ktoré probiotika by boli vhodné pre mňa.Mám zvýšené pečeňové testy zatiaľ nevedia z čoho,z infekč.hladiska to vylúčili a mám ísť na gastro vyšetrenie.Ale mám strašne biely a bolavý jazyk a asi mám rozmnoženú v tele candidu a plesne.Ktoré vaše výrobky by boli vhodné a ako ich užívať.Pozerala som že možno by bolo dobré Dofi-plus akut,alebo Adults Dophilus.ďakujem za radu. S pozdravom alena

Dobrý deň pani Alena,

ak máte biely povlak a boľavý jazyk môže to naznačovať kandidózu. Kandidóza môže sa prejaviť lokálne alebo aj systémovo.

Pre potvrdenie kandidózy doporučujem vyšetrenie u lekára. Vyšetrenie sa robí testom z krvi, moču alebo stolice.

Systémová kandidóza sa môže prejaviť aj v rôznych orgánoch tela a preto je veľmi dôležité aby ste vyšetrenia navrhované lekárom absolvovali.

Pri všetkých mykózach užívanie probiotík pomáha pri antimykotickej liečbe. Z probiotických produktov Monsea v tomto prípade doporučujem SUPER Dophilus. Zloženie tohto prípravku je modelované práve na liečbu kandidóz alebo iných hubovitých a kvasinkových ochorení. Pôsobí proti premnoženiu kvasinky a šíreniu kvasinkovej infekcie a pôsobí proti premnoženiu kvasinky a šíreniu kvasinkovej infekcie. Pomáha zvyšovať imunitu organizmu.

Doporučujem toto dávkovanie: 14 dní užívať 2 krát denne po jedle. Vhodné rozdeliť do 12 hod. intervalu. V prípade zlepšenia stavu pokračovať v preventívnom užívaní prípravku v dávke 1 kapsulu denne po jedle aspoň 2-3 týždne.

V prípade ďalších otázok rád Vám znovu odpoviem.

Prajem Vám skoré uzdravenie a ostávam s pozdravom

PharmDr. Juraj Fecsu, MSc

 

Na našej webovej stránke používame rôzne súbory cookies za účelom zabezpečenia jej ľahšieho používania a vyhodnocovania. Viac o používaných súboroch cookies a možnostiach ich deaktivácie sa dozviete v našej Ochrane osobných údajov