NÁKUPNÝ KOŠÍK0

Témy

Spýtajte sa odborníka


alergia

Dobry Den,
Mam 3 aj pol rocneho syna, ktory ma alergiu(intoleranciu) na kazein. Jeho intolerancia sa postupom casu lepsi, snazim sa mu nedavat ziadne mliecne vyrobky, no ak sa stane ze skonzumuje nieco co obsahuje kravske mlieko ma vetry, bolesti bruska alebo hnacku. Mozete mi doporucit co by mu pomohlo?

 

Dakujem.

Vážená pani Murvayová!
V prvom rade je nutné, aby ste sa snažili vyhnúť tomu, aby Váš synček kazeín požil, aby ste komplikáciám efektívne predchádzali. Ak už sa komplikácie vyskytnú a súčasne v rámci prevencie je výhotné pri tráviacich problémoch podávať probiotiká. Pre Vášho synčeka sú z nášho portfólia vhodné probiotiká Infants Dophilus, ktoré ideálne kopírujú potreby telíčka v detí jeho veku. Pri intenzívnych tráviacich problémoch mu ich môžete podávať 2-3x pol priloženej odmerky denne. Probiotiká sú v práškovej forme. Sú bez chuti a zápachu a môžete ich synčekovi vmiešať do kašičky, čajíku, vždy v takej dávke akú jednorázovo skonzumuje alebo vypije.

Na našej webovej stránke používame rôzne súbory cookies za účelom zabezpečenia jej ľahšieho používania a vyhodnocovania. Viac o používaných súboroch cookies a možnostiach ich deaktivácie sa dozviete v našej Ochrane osobných údajov